Niedawno Revolut pochwalił się przekroczeniem pułapu 20 milionów klientów. Teraz brytyjski fintech ogłasza znaczące zmiany w swojej ofercie dla osób w wieku 6-17 lat. Pojawi się nowa wersja konta Revolut Junior, po które sięgnęło już blisko 100 tys. Polaków (rodziców i dzieci) oraz ponad 1,6 mln użytkowników na świecie.

Revolut odświeża ofertę dla młodych

Zmiana Revolut Junior w Revolut <18 przynosi nowy design oraz nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość personalizacji karty płatniczej poprzez moduł do projektowania w aplikacji. Użytkownicy mogą nanieść na kartę odręczne rysunki, teksty z możliwością wyboru fontu, gotowe obrazki i emotikony.

Kolejną nowością jest funkcja “Revolut me!”, która pozwala młodym prosić o pieniądze i wymieniać się darmowymi, błyskawicznymi przelewami z innymi użytkownikami Revolut <18. Rodzice mogą ustawić regularny dzień przekazywania kieszonkowego lub zaplanować zestaw wyzwań do ukończenia przed wypłatą nagrody.

Natomiast funkcja bezpieczeństwa i kontroli karty w aplikacji pozwala klientom Revolut <18 śledzić wykonane transakcje, a także otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o wydatkach. Ponadto, błyskawiczne powiadomienie wysyłane jest na telefon rodzica (lub opiekuna), gdy karta <18 jest użyta.

Karta Revolut <18 jest darmowa i każdy rodzic lub opiekun, który posiada konto w Revolut może utworzyć w nim konto dla dziecka. Nastolatkowie mogą też sami zarejestrować konto, za pozwoleniem rodziców.