Na trzy filary aplikacji Revolut Junior składają się dziś: Kieszonkowe, Zadania i Cele. Najczęstsze zadania ustawiane dla dzieci w Polsce to: czytaj codziennie, wyrzuć śmieci, posprzątaj sypialnię – czytamy w komunikacie.

Nowości w aplikacji Revolut Junior

Cel w aplikacji Revolut mogą ustawić rodzice, by następnie śledzić postępy dziecka w oszczędzaniu. Może go jednak ustawić również dziecko, w swojej aplikacji Revolut Junior, z określoną kwotą docelową, lub bez. Cel (Goal) może być wspierany wpłatami bezpośrednio przez rodzica lub przez dziecko, z kieszonkowego, lub za nagrody dzięki realizowanym zadaniom (Tasks). Aplikacja umożliwia wiele scenariuszy zarządzania kieszonkowym.

Revolut Junior ma obecnie trzy filary: Kieszonkowe, Zadania i Cele. Jak działa trzeci i najnowszy z nich? Na początek należy ustawić Cel. Może to zrobić rodzic w aplikacji Revolut lub dziecko w Revolut Junior. Następnie potwierdzamy kwotę – kwota docelowa może być przypisana Celowi przez rodzica lub dziecko.

Kolejny krok to zasilenie Celu. Podobnie jak w poprzednich przypadkach wpłat na cel może dokonywać zarówno rodzic, jak i dziecko. Następnie możemy śledzić postępy, a zarówno rodzic jak i dziecko mogą przesunąć środki z Celu na kartę dziecka w dowolnym momencie.

Cele Junior są obecnie dostępne w planach Revolut Premium i Metal w Europie i w USA. W lipcu bieżącego roku Revolut udostępnił w aplikacji Junior funkcję Zadania (Tasks), która pozwala rodzicom i dziecku umawiać się na drobne nagrody finansowe w zamian za realizację zadań specjalnych. Dzięki temu, dziecko docenia związek pomiędzy sumiennie wykonaną pracą, a należącą się za nią nagrodą.