Wykupując jedną z atrakcji poprzez aplikację klienci liczyć mogą na dobre ceny, brak opłat rezerwacyjnych i natychmiastowy cashback do 10%, w zależności od posiadanego planu Revolut.

Nowość dla podróżnych w aplikacji Revolut

Nowa funkcja Atrakcje (Experiences) dostępna jest już dla klientów w Europie (EOG) i Wielkiej Brytanii – pomoże urozmaicić nadchodzący letni urlop o jedną z 300 tysięcy aktywności i wycieczek. Aby dokonać pierwszych rezerwacji, obecni klienci muszą wejść w aplikacji do zakładki Centrum (Hub) i w sekcji Styl życia (Lifestyle) wybrać żółty kafelek Atrakcje (z ikonką balonu).

Klienci mogą wyszukiwać interesujące ich aktywności i wycieczki za pomocą filtrów lokalizacji, tematyki i daty. Po zarezerwowaniu i opłaceniu atrakcji za pomocą Revolut klienci mogą liczyć na natychmiastowy cashback na konto w Revolut w wysokości 3% w planach Standard i Plus, 5% w planie Premium i 10% w planach Metal i Ultra.

Revolut oferuje już między innymi funkcję do rezerwowania noclegów w hotelach i pensjonatach Stays, możliwość wynajęcia domów i mieszkań prywatnych Homes, podział rachunków za grupowe wydatki na urlopie, wymianę walut i opcję przechowywania ich na 30 subkontach walutowych i, w zależności od posiadanego planu, ubezpieczenie podróżne.

Niedawno firma przedstawiła swój najnowszy plan Ultra – zawiera on takie opcje jak nielimitowany, darmowy wstęp do 1400+ saloników lotniskowych na całym świecie (Dragon Pass) i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu (z dowolnego powodu, do kwoty 5 tys. EUR) m.in. biletów lotniczych, na pociąg, noclegów i wydarzeń np. sportowych (obowiązują warunki ubezpieczenia).