Klienci z listy osób oczekujących, którzy wybiorą płatność za rok z góry w wysokości 2520 zł, otrzymają dodatkowo 5% cashbacku za zakupy w pierwszym miesiącu po wykupieniu planu (do równowartości miesięcznej opłaty za plan) – czytamy w komunikacie.

Co oferuje Revolut Ultra?

Karty wydawane do nowego planu Ultra zrobione są z platyny. W ślad za nią idą takie benefity jak subskrypcje Financial Times, NordVPN, Tinder Gold, ClassPass czy WeWork, nielimitowane przelewy międzynarodowe bez opłat za transfer, 1,2% cashbacku za płatności kartą Revolut Pro czy support 24/7 z opcją call-back rozmowy z konsultantem (po angielsku). Karty Revolut Ultra posiadają wyłącznie logo Mastercard.

Plan Ultra obejmuje ponadto ubezpieczenie zakupów – od kradzieży lub uszkodzenia, do kwoty 10 tys. euro rocznie przez okres roku od zakupu, ubezpieczenie biletów – na wypadek odwołania imprezy, do kwoty 5 tys. €, oraz ubezpieczenie zwrotu zakupów – w razie rezygnacji, do kwoty 600 EUR, przez 90 dni od zakupu (obowiązują warunki ubezpieczenia).

Klienci planu Ultra mają do swojej dyspozycji ponad 1400 saloników lotniskowych na świecie (bez opłat), w tym poczęstunek, napoje i obsługę (DragonPass). W razie zmiany planów, ubezpieczenie zapewnia zwrot kosztów podróży (bez podawania powodu rezygnacji). Niezależnie od przyczyny, klienci Ultra mogą otrzymać refundację do 5 tys. EUR rocznie za odwołane loty, przejazdy pociągiem, noclegi lub wydarzenia (tu również obowiązują warunki ubezpieczenia).

Dodatkowo klienci Ultra mogą korzystać z ubezpieczenia medycznego i dentystycznego podczas podróży, które obejmuje także sporty zimowe. Ubezpieczenie podróżne zawiera także ochronę wynajmowanego samochodu, zgubionego lub uszkodzonego bagażu, opóźnionych lotów i odpowiedzialności cywilnej.

Revolut Ultra – cena. Ile to kosztuje?

Cena planu Revolut Ultra przy płatności za rok z góry to 2520 zł (210 zł miesięcznie). Przy płatnościach miesięcznych koszt wynosi 260 PLN.

Ponadto, klienci Ultra rezerwujący noclegi z Revolut Stays (funkcja do wyszukiwania hoteli i apartamentów), mogą otrzymać do 10% natychmiastowego cashbacku. Do swojej dyspozycji mają też nielimitowaną wymianę i możliwość przechowywania ponad 30 walut, nielimitowane kwoty przelewów międzynarodowych po dobrym kursie wymiany i bez opłat w dni robocze. Dodatkowo, mogą wypłacać w bankomatach do 2 tys. EUR bez opłat Revolut.

Nowy plan Ultra to także pakiet subskrypcji. Mogą one różnić się w zależności od rynku, ale zasada jest taka, że przy odpowiednim ich wykorzystaniu koszt planu zwraca się w dużej części lub całkowicie – zapewnia Revolut. W skład pakietu wchodzą m.in. bezpieczne szyfrowane połączenia dzięki usłudze NordVPN Complete, wejścia do siłowni, klubów fitness i spa w ramach ClassPass (20 kredytów), praca w co-workach sieci WeWork (3 wejścia w miesiącu), prenumeratę Financial Times, czy Tinder Gold.

Klienci Ultra skorzystają również z obniżonych opłat za handel kryptowalutami (do 0,49% za transakcję vs. 1,99% w planie Standard, uwaga: ryzyko utraty kapitału, konieczność opłacenia podatków) oraz oprocentowanych kont oszczędnościowych z codzienną wypłatą odsetek – w Wielkiej Brytanii 3% w skali roku dla GBP i 3,45% dla USD oraz – w Polsce 5% w skali roku dla PLN.