Urządzenie akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz wszelkiego typu płatności bezstykowe. Dzięki szybkości przepływu płatności poniżej 5 sekund, klienci firmowi mogą akceptować, rozliczać i trzymać środki w jednym miejscu, na swoim koncie Revolut Business – czytamy w komunikacie.

Nowy terminal Revolut Reader

Revolut Reader może być dostosowany do innych systemów POS używanych już w firmie, umożliwia bowiem integrację poprzez API/SDK. W najbliższych miesiącach oferta Revolut Business rozszerzy się o rozwiązanie POS dedykowane dużym usługodawcom, które pozwoli elastycznie zintegrować Revolut Reader z pozostałymi systemami, będącymi już w użyciu. Urządzenie ma być niewielkich rozmiarów i posiadać baterię o długiej żywotności.

Terminal Revolut Reader jest łatwy w konfiguracji i pozwala klientom przyjmować, rozliczać i przechowywać płatności w ramach jednego konta. Towarzyszy mu cennik od kwoty 25€ za start i 0,8% + 0,02€ od każdej transakcji, po indywidualne ceny dla klientów generujących dużą liczbę lub wartość transakcji.

Uruchamiając konto handlowe w Revolut Business, klient może połączyć konto firmowe z Revolut Reader i zyskać dostęp do portfolio narzędzi biznesowych – lokalnych i międzynarodowych płatności, wymiany walut po kursie międzybankowym, numerów IBAN dla przelewów międzynarodowych, żądań zapłaty, kontroli wydatków, zarządzania płacami, subskrypcjami i kartami firmowymi.