W sierpniu Revolut udostępnił pierwszym klientom w Polsce usługę ratalną pod nazwą Pay Later. Nieco później fintech wprowadził kartę Pay Later, która rozkłada na 3 raty koszt dokonywanych za jej pomocą zakupów. Płatność można odroczyć robiąc zakupy u dowolnego sprzedawcy, który akceptuje płatności Revolut.

Revolut startuje z promocją Pay Later

Na czym polega promocja? Od tego tygodnia (poniedziałek, 21 listopada), do Świąt (niedziela, 25 grudnia) przy dowolnych zakupach, co trzecia transakcja powyżej 50 zł rozłożona na raty Pay Later nie zostanie obciążona opłatą. Ten wariant dotyczy obecnych użytkowników usługi ratalnej Revolut.

Natomiast nowi klienci usługi Pay Later, którzy aktywują ją w okresie trwania promocji, nie zapłacą prowizji za żaden rozłożony na raty zakup przez 45 dni od uruchomienia usługi. Standardowo obowiązuje opłata w wysokości 2,99% za każdy rozłożony na raty wydatek. Jest ona uiszczana przy okazji spłaty drugiej i trzeciej raty.

Uprawnieni klienci mogą skorzystać z rat Pay Later przy zakupach do maksymalnej kwoty 5 tys. PLN. Przy czym obowiązuje limit indywidualny, przyznawany w drodze oceny zdolności kredytowej. Pierwsza rata jest opłacana z góry w momencie płatności, a kolejne w drugim i w trzecim miesiącu.

Trwa Black Week w Revolut

To już trzecia z kolei promocja Black Friday od Revolut. Kilka dni temu fintech zaproponował promocyjne 5% cashbacku dla nowych posiadaczy kart kredytowych. Podwyższony cashback jest naliczany w przypadku zakupów offline oraz online, o wartości do 2 tys. zł. Można więc zaoszczędzić 100 zł.

Ostatnio Revolut zaoferował także 50% zniżki na swój najwyższy, roczny plan Metal. Osoby, które skorzystają z rabatu zapłacą za roczną subskrypcję 250 zł zamiast 500 zł. Obecnie ta promocja jest aktywna dla nowych klientów Revolut. Mogą oni z niej skorzystać do 28 listopada br.