TMS Kantor Komfort to multibankowa platforma walutowa, umożliwiająca m.in. realizowanie zleceń oczekujących, spot limit, czy przelewów. Jest usługą zaprojektowaną z myślą głównie o firmach – o eksporterach i importerach, którzy na co dzień borykają się z problemami związanymi z wysokimi opłatami bankowymi, nadmiernymi kosztami przewalutowań, długimi procesami zakładania kont lub brakiem możliwości „dostawy” kontrahentom płatności walutowych w określonym dniu – czytamy w komunikacie.

TMS Kantor Komfort. Szybka wymiana walut i tanie przelewy

Platforma pozwala na korzystanie z całkowicie bezpłatnych rachunków płatniczych w 9 walutach obcych (m.in. EUR, USD, GBP czy CHF) i wymianę środków na korzystnych warunkach. Rejestracja użytkownika na platformie TMS Kantor Komfort trwa kilka minut, jest bezpłatna i nie wymaga podpisywania dodatkowych dokumentów.

– Proponujemy przełomowe rozwiązanie – klienci nie muszą już zakładać kosztownych rachunków płatniczych w wielu walutach, najczęściej w kilku bankach. Udostępnimy im bezpłatne rozwiązanie portfela multiwalutowego z dostępem do 9 walut i możliwością natychmiastowej wypłaty środków do 8 banków w Polsce. W ramach platformy proponujemy jedne z najlepszych kursów wymiany walut na rynku, a także tanie i szybkie przelewy krajowe i zagraniczne – mówi Tomasz Stosio, Dyrektor Departamentu Płatności i Wymiany Walut w TMS Brokers.