W tym roku w ramach Allegro Smart! Week będą dostępne dwa rodzaje ofert: nieograniczone – dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień – i ograniczone, pojawiające się w określonych dniach, umożliwiające zakup z rabatem do 70%. Przy czym będą obowiązywać ograniczenia ilościowe, np. 1 sztuka na kupującego, w zależności od oferty.

W przypadku ofert ograniczonych klienci będą musieli szybko reagować i śledzić stronę Allegro, aby skorzystać z najkorzystniejszych promocji. Warto dodać wybrane oferty do „obserwowanych”, aby około 20 minut przed ich startem, otrzymać powiadomienie z czasem startu sprzedaży.

Ponadto można szybko wyszukać przecenione produkty używając filtra “oferty Smart! Week” lub wpisując w wyszukiwarkę Allegro hasło “smart week”.

Dostępne promocje od Allegro

Użytkownikom odroczonych płatności Allegro Pay robiącym zakupy w ramach Smart! Week przysługuje promocja: plan ratalny 10 x 0%.

Co więcej, od 23 września Allegro uruchomiło promocję i obniżyło minimalną wartość zamówienia objętego darmową dostawą kurierską z 80 do 40 zł. Darmowe dostawy kurierem będą dzięki temu dostępne także dla tych klientów, którzy nie mają łatwego dostępu do punktów odbioru. Ta promocja potrwa do 3 stycznia 2022.