Pieniądze wpłacimy i wypłacimy w dowolnym momencie, bez utraty zgromadzonych odsetek i bez żadnych opłat. Produkt jest obsługiwany w bankowości internetowej, a już niedługo będzie można z niego korzystać także w aplikacji mobilnej.

Rachunki oszczędnościowe dla klientów Santander Consumer Banku

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku założymy bez wychodzenia z domu. Nowy produkt to między innymi brak opłat za prowadzenie i darmowe przelewy internetowe bez względu na liczbę transakcji w miesiącu. Promocja oferowana przez bank dotyczy oprocentowania w wysokości 0,60 proc. do kwoty 50 tys. zł oraz 0,20 proc. od kwoty powyżej 50 tys. zł i nie przekraczającej 200 tys. zł. Dostęp do środków jest możliwy przez 24h na dobę za pomocą bankowości internetowej.

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku można założyć wyłącznie przez Internet wypełniając wniosek dostępny na stronie: https://wniosek.santanderconsumer.pl/eOszczednosci/init. Potrzebne będą do tego jedynie dane z dowodu osobistego. Po wysłaniu formularza wystarczy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł i można korzystać z rachunku oszczędnościowego.