Kurs Santander | Google: Artificial Intelligence and Productivity, uruchomiony na platformie Santander Open Academy, dostępny jest w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Nowy kurs AI od Google i Santandera

W komunikacie czytamy, że oferuje on wgląd w potencjał sztucznej inteligencji w domu i w pracy oraz ma na celu pomóc uczestnikom zwiększyć ich produktywność, nauczyć się podstaw i rozwinąć umiejętności automatyzacji zadań, a także wymyślać pomysły i rozwiązywać problemy bardziej efektywnie.

Kurs ma zapewniać narzędzia do zwiększania umiejętności zawodowych i generowania większej konkurencyjności oraz płynnego dostosowywania się do obecnych i przyszłych wymagań rynku pracy. Nie ma bowiem wątpliwości, że sztuczna inteligencja rewolucjonizuje naszą codzienność, zwłaszcza w miejscu pracy.

Osoby korzystające z kursu mają nauczyć się podstaw AI, poznać praktyczne aplikacje AI i dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać narzędzia AI. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ich nowe umiejętności.

Ostatnio pisaliśmy, że Santander Bank Polska udostępnił w swojej aplikacji asystenta finansów. Dzięki tej funkcji można zarządzać swoim budżetem i kontrolować wydatki. Użytkownik może ustawić w asystencie produkty, które chce widzieć.