Partner serwisuVisa dla biznesu

Google


Google to jedna z największych firm technologicznych świata. Zaliczana do grona BigTech i GAFA. Google jest potocznie nazywany gigantem z Mountain View. Gigant oferuje użytkownikom szereg usług: wyszukiwarkę Google, przeglądarkę Chrome, skrzynkę pocztową Gmail, nawigację Google Maps i wiele innych.
Magdalena Kotlarczyk nową szefową Google Polska
July 2, 2021, 10:22 AM

Magdalena Kotlarczyk, dotychczasowa szefowa sprzedaży Google Polska, od 1 lipca objęła stanowisko szefowej polskiego oddziału Google.

Google uruchamia akcelerator dla startupów związanych z medycyną i zdrowiem
June 23, 2021, 10:12 AM

Projekt będzie prowadzony przez zespół warszawskiego Campusu Google for Startups, a wszystkie zainteresowane startupy mogą aplikować do 23 sierpnia. 

Francuski urząd antymonopolowy ukarał Google grzywną 220 mln EUR
June 7, 2021, 3:33 PM

Chodzi o nadużywanie dominującej pozycji na rynku i faworyzowanie przez firmę z Mountain View jej własnych usług w zakresie reklam internetowych. 

PayPal rozszerza współpracę z Google Cloud
May 14, 2021, 11:59 AM

Google Cloud zapewni PayPal zarówno infrastrukturę technologiczną, jak i narzędzia analityczne wspierające rozwój firmy i pomagające jej przetwarzać dane transakcyjne na masową skalę.

Google Cloud uruchamia swój region w Warszawie. To pierwsza taka inwestycja w Polsce
April 14, 2021, 11:43 AM

Region Google Cloud ma pomóc polskim przedsiębiorstwom w cyfrowej transformacji i przyspieszyć wdrażanie technologii chmurowych w gospodarce.