Partner serwisuVisa dla biznesu

Google


Google to jedna z największych firm technologicznych świata. Zaliczana do grona BigTech i GAFA. Google jest potocznie nazywany gigantem z Mountain View. Gigant oferuje użytkownikom szereg usług: wyszukiwarkę Google, przeglądarkę Chrome, skrzynkę pocztową Gmail, nawigację Google Maps i wiele innych.
Sztuczna inteligencja od Google zyskała świadomość? Tak twierdzi były pracownik firmy
13 czerwca 2022, 13:29

„Gdybym nie wiedział dokładnie, że jest to program komputerowy, który niedawno zbudowaliśmy, pomyślałbym, że to siedmioletni dzieciak, który akurat zna fizykę" zdradził 41 letni inżynier w rozmowie z Washington Post.

Google wybrał pierwszych beneficjentów funduszu Startups Ukraine Support
2 czerwca 2022, 13:19

Każdy z 17 zakwalifikowanych startupów otrzyma od funduszu Google do 100 tys. dolarów, stały mentoring oraz wsparcie produktowe i kredyty na usługi chmurowe.

Rusza program dla startupów od Chmury Krajowej i Google Cloud
6 maja 2022, 11:52

Ma on na celu szybszy rozwój młodych innowacyjnych firm, dzięki wsparciu w zakresie technologii i biznesu oraz wykorzystaniu narzędzi Google Cloud.

Tech To The Rescue otrzymało 500 tys. USD wsparcia od Google.org
31 marca 2022, 17:07

Dzięki pomocy Google fundacja uruchomi dziesiątki nowych projektów i utrzyma kampanię #TechForUkraine przez kolejny rok.

Google powołuje fundusz wsparcia dla ukraińskich startupów o wartości 5 mln USD
31 marca 2022, 12:27

Firmy biorące udział w programie otrzymają pomoc do 100 tysięcy dolarów. Mowa tu zarówno o środkach finansowych, stałym wsparciu mentorskim jak i darmowych kredytach na usługi chmurowe Google.