Partner serwisuVisa dla biznesu

Google


Google to jedna z największych firm technologicznych świata. Zaliczana do grona BigTech i GAFA. Google jest potocznie nazywany gigantem z Mountain View. Gigant oferuje użytkownikom szereg usług: wyszukiwarkę Google, przeglądarkę Chrome, skrzynkę pocztową Gmail, nawigację Google Maps i wiele innych.
Google uruchamia II edycję programu szkoleniowego "Firmy Jutra"
15 września 2022, 12:59

Program ten kierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy o e-commerce. Rekrutacja potrwa do 28 września.

Fundusz Startups Ukraine Support od Google wesprze kolejne 16 startupów
25 sierpnia 2022, 15:36

Wybrane przez Google firmy z Ukrainy otrzymają 100 tys. USD inwestycji finansowej, a także kredyty Google Cloud oraz wsparcie produktowe i techniczne.

Sztuczna inteligencja od Google zyskała świadomość? Tak twierdzi były pracownik firmy
13 czerwca 2022, 13:29

„Gdybym nie wiedział dokładnie, że jest to program komputerowy, który niedawno zbudowaliśmy, pomyślałbym, że to siedmioletni dzieciak, który akurat zna fizykę" zdradził 41 letni inżynier w rozmowie z Washington Post.

Google wybrał pierwszych beneficjentów funduszu Startups Ukraine Support
2 czerwca 2022, 13:19

Każdy z 17 zakwalifikowanych startupów otrzyma od funduszu Google do 100 tys. dolarów, stały mentoring oraz wsparcie produktowe i kredyty na usługi chmurowe.

Rusza program dla startupów od Chmury Krajowej i Google Cloud
6 maja 2022, 11:52

Ma on na celu szybszy rozwój młodych innowacyjnych firm, dzięki wsparciu w zakresie technologii i biznesu oraz wykorzystaniu narzędzi Google Cloud.