Partner serwisuVisa dla biznesu

Google


Google to jedna z największych firm technologicznych świata. Zaliczana do grona BigTech i GAFA. Google jest potocznie nazywany gigantem z Mountain View. Gigant oferuje użytkownikom szereg usług: wyszukiwarkę Google, przeglądarkę Chrome, skrzynkę pocztową Gmail, nawigację Google Maps i wiele innych.
Nowe biuro Google Cloud w Warszawie. To największe takie centrum w Europie
25 października 2021, 14:38

Nowe biuro będzie dynamicznie zwiększać zatrudnienie w najbliższych latach, rekrutując do Warszawy utalentowanych inżynierów i inżynierki - także z zagranicy.

Chmura Krajowa laureatem Google Cloud Customer Award
12 października 2021, 15:09

Nagroda została przyznana w kategorii opieka zdrowotna i nauki przyrodnicze, za system e-rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 opracowany dla Centrum e-Zdrowia.

3 startupy z Polski w gronie najlepszych europejskich firm wybranych do akceleratora Google for Startups
5 października 2021, 12:23

Google zakończył rekrutację do nowego akceleratora dla europejskich startupów w obszarze medycyny i zdrowia. Wybrano piętnaście najbardziej obiecujących firm w tej dziedzinie.

Google jednak nie zaoferuje rachunków bankowych. Koniec projektu Plex
4 października 2021, 09:53

Google rezygnuje z projektu Plex, w ramach którego firma miała oferować rachunki bankowe we współpracy m.in. z Citi. Na listę oczekujących zapisało się ponad 400 tys. osób.

Nowe badanie Google Cloud: Adopcja chmury w branży finansowej
16 sierpnia 2021, 10:49

W adopcji chmury w sektorze usług finansowych przodują instytucje z Ameryki Północnej. Prym wiodą firmy w USA (54%) i Kanadzie (52%). Najniższy poziom przyjęcia chmury odnotowano w Japonii (42%).