Format Work/Café light to połączenie tradycyjnego oddziału – obsługi bankowej– z dodatkową strefą z miejscem do pracy i spotkań. W formule light nie ma kawiarni, natomiast pracownicy banku zaoferują gościom ciepłe i zimne napoje. Nowością jest ogólnodostępna strefa co-workingowa, w której można popracować oraz nieodpłatnie skorzystać z sal do spotkań.

Trzeci oddział Santander Work/Café otwarty w Warszawie

Nowy oddział Work/Café Santander mieści się naprzeciwko kultowego Bazaru Różyckiego, przy ulicy Targowej 49/51. We wnętrzach podkreślono charakterystyczną lokalizację placówki i nawiązania do historycznego oraz współczesnego oblicza Pragi. Na ścianach umieszczono cytaty i informacje o Pradze. W placówce przy Targowej klienci będą mieli dostęp do niezbędnych narzędzi biurowych – drukarki, ksero oraz bezpłatnego Wi-Fi.

Dla osób korzystających z przestrzeni co-workingowej w Work/Café do dyspozycji będą także sale na spotkania biznesowe, które można zarezerwować na stronie bank.santander.pl/ms/work-cafe/index.html. Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną, w sali mogą przebywać jednocześnie 2 osoby w maseczkach. W placówce klienci będą mogli skorzystać również z usług banku oraz bankomatów i wpłatomatów dostępnych całą dobę.

Dwa poprzednie oddziały Work/Cafe Santander otworzył w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 472 oraz w Warszawie przy ulicy Złotej 44.