Partner serwisu Visa dla biznesu

Serwis ING Księgowość dostępny dla wszystkich, nie tylko dla klientów banku

Fintek
Fintek
#ING Bank Śląski
Opublikowano: 22 czerwca 2020, 10:40 Aktualizacja: 22 czerwca 2020, 10:41

Z okazji Dnia Przedsiębiorcy ING Księgowość  postanowiło udostępnić usługę Fakturowania i Samodzielnej księgowości również dla klientów bez konta w ING Banku Śląskim.

Serwis ING Księgowość dostępny dla wszystkich, nie tylko dla klientów banku

Klienci, którzy nie posiadają rachunku bieżącego w ING, będą mogli skorzystać z aplikacji – wystawiać sprawnie faktury sprzedażowe, rejestrować kosztowe, zarządzać kontrahentami i dokumentami. ING Księgowość daje również możliwość prowadzenia magazynu, samodzielnego księgowania faktur, rozliczania podatków i spraw kadrowych małej firmy, a także automatycznego wysyłania deklaracji do Urzędu Skarbowego.

ING Księgowość dostępna dla klientów innych banków

– Każdy przedsiębiorca potrzebuje wielofunkcyjnego a zarazem prostego narzędzia do prowadzenia swoich finansów. Nasze rozwiązanie, w którym zarejestrowało się już ponad 80 tysięcy klientów ING Banku Śląskiego, jest bardzo dobrze oceniane i polecane. Postawiliśmy więc otworzyć aplikację dla wszystkich przedsiębiorców polskich, bez ograniczeń – podkreśla Bartosz Traczyk, prezes zarządu operatora usługi ING Księgowość.

– Mogą oni korzystać z usługi fakturowania jak i uproszczonej księgowości. Nawet na telefonie. To czy przedsiębiorca posiada konto firmowe w ING nie ma znaczenia. Chociaż liczymy, że dodatkowe korzyści związane z połączeniem dziennego biznesu ze światem bankowości i usług finansowych, z czasem zachęcą do otwarcia rachunku bankowego – dodaje.

Specjalnie dla nowych klientów ING Księgowość została przygotowana oferta promocyjna. Szczegóły już 1 lipca. W tym dniu zostanie udostępniona możliwość rejestracji bezpośrednio ze strony ingksiegowosc.pl lub w zupełnie nowej aplikacji mobilnej ING Office.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

serwis-ing-ksiegowosc-dostepny-dla-wszystkich-nie-tylko-dla-klientow-banku