Partner serwisuVisa dla biznesu

TikTok


TikTok to bijąca rekordy popularności aplikacja społecznościowa należąca do chińskiego giganta technologicznego - ByteDance. TikTok umożliwia proste i szybkie tworzenie krótkich filmów video wzbogaconych o efekty wizualne i motywy muzyczne. Użytkownicy nazywani TikTokerami tworzą zwykle humorystyczne filmy lub pokazujące ich umiejętności taneczne czy też śpiewu. Rosnąca popularność TikTok sprawia, że aplikacja ma coraz większe znaczenie jako kanał sprzedaży w e-commerce.
TikTok odświeżył Centrum Przejrzystości. Pojawiły się interaktywne grafiki i wykresy
3 grudnia 2021, 13:10

W Centrum Przejrzystości TikTok informuje jak zapewnia bezpieczeństwo swoim użytkownikom. W nowej wersji zamieszczono kolejne raporty.

Bezpieczeństwo nastolatków w sieci. TikTok przeprowadził badanie i wprowadza zmiany
18 listopada 2021, 15:17

Udział w ankiecie wzięło 10 tysięcy nastolatków, rodziców i nauczycieli. Na podstawie wyników badania TikTok wprowadził dodatkowe elementy zabezpieczające.

Właściciel TikToka wycofuje się z branży FinTech
3 września 2021, 11:06

To efekt działań chińskiego rządu, który zamierza zwiększyć nadzór i kontrolę nad firmami technologicznymi operującymi na rynku finansowym. 

TikTok uruchamia polską wersję Centrum Bezpieczeństwa
12 sierpnia 2021, 10:35

TikTok uruchomił polskie Centrum Bezpieczeństwa odświeżając przy tym poprzednią wersję dostępną do tej pory także na innych rynkach.

TikTok uruchamia Europejski Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności
28 kwietnia 2021, 10:44

Eksperci zyskają możliwość zapoznania się z działaniami TikToka na rzecz bezpieczeństwa i prywatności oraz otrzymają informacje, które pozwolą im lepiej zrozumieć technologię rekomendacji treści na platformie.