Partner serwisuVisa dla biznesu

TikTok


TikTok to bijąca rekordy popularności aplikacja społecznościowa należąca do chińskiego giganta technologicznego - ByteDance. TikTok umożliwia proste i szybkie tworzenie krótkich filmów video wzbogaconych o efekty wizualne i motywy muzyczne. Użytkownicy nazywani TikTokerami tworzą zwykle humorystyczne filmy lub pokazujące ich umiejętności taneczne czy też śpiewu. Rosnąca popularność TikTok sprawia, że aplikacja ma coraz większe znaczenie jako kanał sprzedaży w e-commerce.
TikTok wspiera branżę gamingową
May 5, 2021, 1:31 PM

TikTok, platforma krótkich filmów wideo, promuje branżę gamingu w Polsce i na świecie. To miejsce zarówno dla producentów gier, drużyn e-sportowych, miłośników mini-gier czy międzynarodowych wydarzeń takich jak Gamescom.

TikTok uruchamia Europejski Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności
April 28, 2021, 10:44 AM

Eksperci zyskają możliwość zapoznania się z działaniami TikToka na rzecz bezpieczeństwa i prywatności oraz otrzymają informacje, które pozwolą im lepiej zrozumieć technologię rekomendacji treści na platformie.

TikTok chce promować życzliwość wśród użytkowników. Pomóc ma nowa funkcja
March 10, 2021, 2:28 PM

W celu promowania wzajemnej życzliwości TikTok, wprowadza dwie nowe funkcje. Dzięki pierwszej z nich twórcy zyskują większą kontrolę nad komentarzami umieszczanymi pod ich filmami.

TikTok otwiera biuro w Polsce i zatrudni kilkudziesięciu pracowników
January 26, 2021, 12:27 PM

Należący do chińskiego giganta technologicznego ByteDance serwis społecznościowy TikTok otwiera biuro w Polsce. Firma planuje zatrudnić kilkadziesiąt osób na stanowiskach menadżerskich.

Właściciel TikToka uruchamia własnych fintech płatniczy
January 20, 2021, 4:56 PM

Chiński ByteDane uruchomi własne usługi płatnicze w oparciu o firmę Douyin – chińską wersję TikToka. Użytkownicy będą mogli wybrać opcję płatności Douyin Pay do dokonania zakupów produktów, które reklamują lub polecają „Tiktokterzy”.