Partner serwisu Visa dla biznesu

Specjalna karta i promocje od mBanku z okazji Pol’and’Rock Festival

Fintek
Fintek
#mBank
Opublikowano: 22 czerwca 2020, 15:25 Aktualizacja: 22 czerwca 2020, 15:25

26. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w nowej formule – online. Jak co roku, kolekcjonerzy będą też mogli zamówić specjalną festiwalową kartę mBanku, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka.

Specjalna karta i promocje od mBanku z okazji Pol'and'Rock Festival

26. Pol’and’Rock Festival online to około 70 godzin relacji z najciekawszych koncertów i rozmowy z inspirującymi gośćmi w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, której mecenasem jest mBank. W tym roku posłuchać będzie można m.in. braci Sekielskich, Andrzeja Mleczko, Ewy Ewart, Janusza Gajosa czy Majki Jeżowskiej.

Karta i promocje od mBanku z okazji Pol’and’Rock Festival

Podobnie jak w poprzednich latach, bank wydał unikalną, limitowaną serię kart debetowych z okazji Festiwalu. 15 tys. egzemplarzy będzie można zamówić na stronie www.mBank.pl/polandrock2020.

Okolicznościowe karty projektowane przez Jurka Owsiaka cieszą się ogromną popularnością wśród klientów banku. Z okazji 28. Finału WOŚP bank wydał ich już 48 tys. Dodatkowo, mBank przygotował promocję dla nowych klientów. Poza kolekcjonerską kartą można uzyskać do 140 zł premii za otwarcie konta i aktywność.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany od 1995 roku. 26. edycja wydarzenia, która odbędzie się w terminie 30 lipca – 1 sierpnia 2020 roku, przybierze formę Najpiękniejszej Domówki Świata – festiwalu online, w czasie którego publiczności zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców, a w ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – czytamy w komunikacie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

specjalna-karta-od-mbanku-z-okazji-polandrock-festival