Partner serwisu Visa dla biznesu

Starling Bank integruje się ze Slackiem

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 15 czerwca 2020, 11:58 Aktualizacja: 15 czerwca 2020, 11:58

Starling Bank rozwija swój marketplace, gdzie klienci biznesowi mogą zintegrować usługi bankowe z aplikacjami, z których korzystają na co dzień. Możliwość integracji ze Slack to drobne ułatwienie, które pozwoli zespołom pracowników kontrolować wydatki w czasie rzeczywistym.

Ciekawy pomysł z Wielkiej Brytanii. Specjalna karta płatnicza dla osób przebywających w izolacji

W marketplace Starling Banku można znaleźć 26 usług integracyjnych. Dzisiaj bank dodał kolejne trzy – Slack, Bionic i Equipsme. Slack to aplikacja do zarządzania pracą zespołową. Firma Bionic oferuje usługę porównania i zakupu cen gazu i energii elektrycznej. Z kolei Equipsme umożliwia wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i ich rodzin.

363 mln funtów od inwestorów

Starling Bank to brytyjski challenger bank założony w 2014 roku świadczący usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie z usług Starling Bank korzysta 1,4 mln klientów, z tego 177 tys posiada rachunku biznesowe, co przekłada się na 2,6% udział na brytyjskim rynku. Łączna suma depozytów Starling Bank przekracza 2,4 mld funtów. 

Pod koniec maja Starling Bank zakończył kolejną rundę finansowania, która przyniosła spółce 40 mln funtów – oczywiście na dalszy rozwój. W sumie bank pozyskał od inwestorów 363 mln funtów.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

starling-bank-integruje-sie-ze-slackiem