Stephen Buechner objął w Straal stanowisko Chief Risk & Compliance Officer. To doświadczony manager z branży płatniczej w zakresie zarządzania ryzykiem – ostatnie 20 lat przepracował m.in. w Ingenico Group, Global Collect, Cito czy Barclays. Misją Stephena jest przeprowadzenie spółki przez proces transformacji od dostawcy bramki płatniczej do globalnego gracza w dziedzinie tzw. payment orchestration oraz partnera premium głównych organizacji kartowych.

Z kolei Thomas Pinter został Chief Commercial Officer.Pinter ma 12-letnie doświadczenie  w rozwoju biznesu i sprzedaży, które zdobywał w Intrapay, Secure Trading czy Paysafe Group. Jego celem jest stworzenie i operacjonalizację strategii oraz taktyk sprzedażowych, w tym identyfikację nowych szans rozwojowych dla spółki.

– Rozwijając się bardzo szybko w silnie uregulowanych prawnie i bardzo konkurencyjnych obszarach rynku, stawiamy na najwyższej klasy ekspertów z udokumentowanym dorobkiem. Jestem przekonany, że Stephen i Thomas istotnie przyczynią się do strukturalnego i komercyjnego rozwoju Straal – powiedział Michał Jędraszak, CEO, Straal. To, do czego tradycyjne instytucje finansowe czy spółki technologiczne dochodziły latami, w Straal wypracowujemy na przestrzeni miesięcy. Jazda z zawrotną prędkością po mokrym, krętym torze wymaga wyjątkowych umiejętności. Jest mi niezmiernie miło powitać Stephena i Thomasa za kółkiem– dodał.