Cinkciarz.pl dostał zaproszenie do testowania generatora tekstu GPT-3 w wersji beta. Narzędzie zostało stworzone przez OpenAI – firmę zajmującą się badaniami i wdrażaniem sztucznej inteligencji.

Cinkciarz.pl korzysta z generatora tekstu GPT-3

GPT-3 stanowi model języka naturalnego, który nie tylko poprawia błędy gramatyczne, ale przewiduje, jakie frazy czy zdania mogą pasować do tekstu i występować po danych słowach. Za pomocą zaawansowanych algorytmów program proponuje konkretne treści i pomysły na podstawie analizy tekstu oraz wypowiedzi internautów w sieci. Dodatkowo, GPT-3 potrafi streszczać materiały czy sugerować tytuły. Odtwarza styl autorów tekstów, rozumiejąc kontekst pomiędzy wyrazami.

Cinkciarz.pl wykorzystuje już GPT-3 jako wsparcie w przygotowywaniu materiałów marketingowych i komunikacyjnych, m.in. tekstów na blogu firmowym i na stronie internetowej, informacji prasowych, treści w kanałach społecznościowych oraz researchów. Fintech planuje dalej rozwijać użytkowanie sztucznej inteligencji w swoich działaniach.

– Jako innowacyjny fintech wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które otwierają nas na nowe możliwości. Chcemy stale się rozwijać i wierzymy, że innowacje to nie tylko ciekawostki, ale realne narzędzia do jeszcze efektywniejszych działań dla naszych klientów  – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.