Status Premium w programie Mastercard Bezcenne Chwile przysługuje każdemu użytkownikowi, który w ciągu trzech kolejnych miesięcy wykonał kartą zarejestrowaną w programie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 3 tys. zł miesięcznie. Premium to między innymi szansa na dodatkowe nagrody, takie jak bilety na wydarzenia muzyczne z możliwością wejścia na backstage i spotkania z ulubionym zespołem.

Z Mastercard Bezcenne Chwile zaoszczędzisz czas na Lotnisku Chopina

Nowa oferta jest przeznaczona dla uczestników segmentu Premium programu Mastercard Bezcenne Chwile. Użytkownik programu spełniający warunki oferty specjalnej, który kupi kartą uczestniczącą w programie voucher na usługę Fast Track (aktualny koszt jednego vouchera to 30 zł), otrzyma, w ciągu około 2-3 dni, zwrot całej ceny zakupu vouchera od dokonania zakupu na konto przypisane do karty, którą zrealizowana została transakcja.

W ciągu roku kalendarzowego uczestnik programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium może otrzymać zwrot kosztów za łącznie 10 voucherów uprawniających do szybszej odprawy i kontroli bezpieczeństwa. W ramach limitu z promocji skorzystać może razem z osobami towarzyszącymi mu w podróży, a zwrot pieniędzy za zakupione vouchery Fast Track trafi na konto przypisane do karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile. Limit zwrotów odnawia się wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu roku dla jednego uczestnika programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium to 300 zł.

Program Mastercard Bezcenne Chwile w nowej odsłonie funkcjonuje od października 2019 roku. Nagradzana jest w nim każda transakcja bezgotówkowa zrealizowana w Polsce zarejestrowaną w programie kartą Mastercard. O nagrody jest szczególnie łatwo, jeśli zakupy dokonywane są u sprzedawców, będących partnerami handlowymi Programu Bezcenne Chwile. Wśród nich znajduje się już 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, CircleK, Decathlon czy Cinema City.  W programie Mastercard Bezcenne Chwile mogą uczestniczyć już klienci 16 banków.