Partner serwisu Visa dla biznesu

Szybsza odprawa na Okęciu dzięki Mastercard Bezcenne Chwile

Fintek
Fintek
#Mastercard
Opublikowano: 2 marca 2020, 11:43 Aktualizacja: 2 marca 2020, 12:54

Mastercard wprowadza nową usługę dla uczestników segmentu Premium programu Bezcenne Chwile. Uczestnik, który poczynając od kwietnia 2020 r. kupi voucher na usługę Fast Track oferowaną przez warszawskie lotnisko na Okęciu, aby skorzystać z szybkiej ścieżki kontroli, będzie mógł następnie otrzymać od Mastercard równowartość wydanej kwoty. Usługa zostanie udostępniona na wiosnę.

Szybsza odprawa na Okęciu dzięki Mastercard Bezcenne Chwile

Status Premium w programie Mastercard Bezcenne Chwile przysługuje każdemu użytkownikowi, który w ciągu trzech kolejnych miesięcy wykonał kartą zarejestrowaną w programie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 3 tys. zł miesięcznie. Premium to między innymi szansa na dodatkowe nagrody, takie jak bilety na wydarzenia muzyczne z możliwością wejścia na backstage i spotkania z ulubionym zespołem.

Z Mastercard Bezcenne Chwile zaoszczędzisz czas na Lotnisku Chopina

Nowa oferta jest przeznaczona dla uczestników segmentu Premium programu Mastercard Bezcenne Chwile. Użytkownik programu spełniający warunki oferty specjalnej, który kupi kartą uczestniczącą w programie voucher na usługę Fast Track (aktualny koszt jednego vouchera to 30 zł), otrzyma, w ciągu około 2-3 dni, zwrot całej ceny zakupu vouchera od dokonania zakupu na konto przypisane do karty, którą zrealizowana została transakcja.

W ciągu roku kalendarzowego uczestnik programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium może otrzymać zwrot kosztów za łącznie 10 voucherów uprawniających do szybszej odprawy i kontroli bezpieczeństwa. W ramach limitu z promocji skorzystać może razem z osobami towarzyszącymi mu w podróży, a zwrot pieniędzy za zakupione vouchery Fast Track trafi na konto przypisane do karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile. Limit zwrotów odnawia się wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu roku dla jednego uczestnika programu Bezcenne Chwile o Statusie Premium to 300 zł.

Program Mastercard Bezcenne Chwile w nowej odsłonie funkcjonuje od października 2019 roku. Nagradzana jest w nim każda transakcja bezgotówkowa zrealizowana w Polsce zarejestrowaną w programie kartą Mastercard. O nagrody jest szczególnie łatwo, jeśli zakupy dokonywane są u sprzedawców, będących partnerami handlowymi Programu Bezcenne Chwile. Wśród nich znajduje się już 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, CircleK, Decathlon czy Cinema City.  W programie Mastercard Bezcenne Chwile mogą uczestniczyć już klienci 16 banków.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

szybsza-odprawa-na-okeciu-dzieki-mastercard-bezcenne-chwile