Partner serwisu Visa dla biznesu

Terminal za darmo przez 18 miesięcy – nowa oferta Banku Pekao SA

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Pekao S.A
Opublikowano: 12 kwietnia 2018, 12:25 Aktualizacja: 12 maja 2019, 16:02

Bank Pekao S.A. przygotował najatrakcyjniejszą ofertę w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Przedsiębiorcy do standardowych 12 miesięcy dofinansowywanych przez Fundację Polska Bezgotówkowa otrzymają od Banku Pekao S.A. dodatkowe 6 miesięcy bez opłaty za dzierżawę terminala.

Bank chce pomagać w leczeniu raka. Pekao partnerem Warsaw Genomics

Oznacza to że właściciele punktów, którzy co najmniej przez ostatni rok nie akceptowali płatności kartowych, nie zapłacą za terminal POS przez 18 miesięcy.

Nowa oferta dla MŚP

Oferta skierowana jest przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorców, którzy nigdy nie akceptowali płatności kartowych, bądź nie posiadali takiej możliwości przez ostatnie 12 miesięcy. Przedsiębiorcy, którzy spełniają powyższe kryteria i podpiszą umowę z Bankiem Pekao S.A., przez 12 miesięcy nie poniosą żadnej opłaty za akceptację kart oraz przez dodatkowe 6 miesięcy nie będą ponosić opłaty za dzierżawę terminala, pod warunkiem co miesięcznego wykonywania przelewu do ZUS lub KRUS z rachunku Banku. Liczba terminali w firmie nie może przekroczyć trzech.

Nie zapłacą również prowizji od obrotu bezgotówkowego, pod warunkiem, że obrót na każdy terminal nie przekroczy kwoty 100 tys. PLN (w ciągu 12 miesięcy). Oferta w zakresie terminali płatniczych POS dotyczy także obecnych klientów Banku, którzy zamierzają rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.

Terminale płatnicze przez 18 miesięcy za darmo

Przystępując do Programu Polska Bezgotówkowa Bank Pekao S.A. miał ambicję rzeczywistej promocji płatności bezgotówkowych. Jednocześnie chcemy, aby przedsiębiorcy wybierali właśnie naszą ofertę, dlatego zdecydowaliśmy się na zwiększenie o 6 miesięcy okresu, w którym dzierżawa terminala będzie bezpłatna. Liczymy, że możliwość korzystania z terminala POS przez 18 miesięcy bez opłat zachęci przedsiębiorców do otwarcia się na płatności bezgotówkowe – mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

– Atutem naszej oferty jest kompleksowość, oprócz samego terminala oferujemy cały pakiet produktów niezbędny do prowadzenia firmy. Co ważne zarówno terminal, jak i rachunek, kartę można zamówić u jednego doradcy bankowego w jednym z oddziałów, w których prowadzona jest obsługa dla firm – dodaje.

Dodatkowo nowi klienci banku, którzy skorzystają z oferty na terminal POS, przez 18 miesięcy nie będą ponosić opłat miesięcznych za prowadzenie rachunku oraz za kartę debetową. Oferta nie jest związana z żadnymi dodatkowymi warunkami.

Bank Pekao SA/AS


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

terminal-za-darmo-przez-18-miesiecy-nowa-oferta-banku-pekao-sa