Totalmoney.pl, polska porównywarka finansowa z siedzibą we Wrocławiu, nabywając portal 17bankow.com zdecydowała się na kolejny krok w ramach długofalowego rozwoju.

Rozwój serwisu

– Chcemy połączyć dotychczasowy zapał, energię i świeże spojrzenie na rynek 17bankow.com z naszym know-how i pozycją lidera na rynku porównywarek finansowych – zaznacza Aleksander Kusz, CEO Totalmoney.pl.

Dotychczasowy kilkuosobowy zespół 17bankow.com w całości przechodzi w struktury spółki Totalmoney.pl, jednak wciąż jego głównym zadaniem będzie rozwój serwisu, z którym związany jest od lat.

– Decydując się na sprzedaż projektu, nad którym wspólnie z zespołem pracowaliśmy wiele lat, myślałem głównie o rozwoju zarówno 17bankow.com, jak i ludzi zaangażowanych w ten projekt. Mam pełne przekonanie, że dzięki współpracy z zespołem Totalmoney.pl uda się osiągnąć pełnię potencjału we wszystkich obszarach – podkreśla Michał Stopa dotychczasowy właściciel 17bankow.com.

Umowa sprzedaży weszła w życie z dniem podpisania. Zgodnie z nią od 28 kwietnia wszystkie obszary dotychczasowej działalności portalu 17bankow.com przechodzą na własność spółki Totalmoney.pl.