Trwa nabor do ostatniej rundy programu AccelUp

Nabór do programu AccelUp dla startupów

Na uczestników czeka bezzwrotne dofinansowanie w wysokości do 200 tys. PLN, mentoring i wsparcie eksperckie oraz przeprowadzenie PoC z partnerami programu: Santander Bank Polska, AXA Partners, Santander Consumer Bank, RITS – Relyon IT Services oraz Santander Leasing.

Przed zakończeniem naboru, przedstawiciele startupów mają okazję porozmawiać z reprezentantami odbiorców technologii i sprawdzić, czy oferowane przez nich produkty odpowiadają zapotrzebowaniom partnerskich korporacji. Akcelerator Accelpoint organizuje serię 90-minutowych spotkań online, podczas których przedstawiciele partnerów akceleracji opowiedzą szczegółowo o swoich oczekiwaniach oraz odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników sesji.

Komercjalizacja technologii

– Przez ostatnie dwa lata akcelerację AccelUp ukończyło 19 startupów, a kolejne 15 jest w trakcie jej trwania lub finalizacji. Wśród absolwentów wymienić można między innymi takie projekty jak Symmetrical.ai, AI Busters, Alphamoon, RevDeBug czy Plenti. W wypadku większości projektów doszło już do komercjalizacji ich technologii. W ramach ostatniego naboru planujemy rekrutację minimum 15 startupów. Ich akceleracja rozpocznie się w styczniu i potrwa do czerwca 2021 – podkreśla Maciej Majewski, Head of Acceleration w Accelpoint.

Do udziału w sesjach z partnerami programu zgłaszać się można poprzez linki zamieszczone na stronie internetowej akceleratora Accelpoint (www.accelpoint.pl).