Partner serwisu Visa dla biznesu

Uber Eats rozszerza działalność na Bydgoszcz i Toruń

Fintek
Fintek
#Uber Eats
Opublikowano: 6 września 2019, 09:55 Aktualizacja: 6 września 2019, 09:56

Bydgoszcz i Toruń to kolejne miasta, do których trafia Uber Eats. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą od dziś zamawiać dania z ponad 100 lokali. Specjalnie dla mieszkańców Bydgoszczy i Torunia Uber Eats przygotował kody promocyjne 3x15zł.

Uber Eats rozszerza działalność na Bydgoszcz i Toruń

W celu skorzystania z oferty Uber Eats w Bydgoszczy i Toruniu należy pobrać na swojego smartfona aplikację. Następnie w zakładce „Promocje” mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny STARTEATS i cieszyć się zniżką 3×15 zł, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji.

Uber Eats wjeżdża do Bydgoszczy i Torunia

Bydgoszczanie mają do dyspozycji ponadto kody BYDGOSZCZ3X15, BYDGOSZCZSTART oraz BYDGOSZCZEATS, a torunianie: TORUN3X15, TORUNSTART oraz TORUNEATS, które upoważniają użytkowników do takiej samej zniżki 3×15 zł. Kody promocyjne ważne są do 31.10.2019 roku.

Na liście bydgoskich i toruńskich restauracji, z których można zamawiać jedzenie za pośrednictwem platformy Uber Eats, są zarówno te, serwujące specjały kuchni polskiej, jak i włoskiej, amerykańskiej, japońskiej oraz dania wegańskie. Aktualnie z serwisu korzysta w dwóch miastach województwa kujawsko-pomorskiego ponad 100 restauracji, ale firma rozmawia już z kolejnymi lokalami. Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats obejmuje w Bydgoszczy 60, a w Toruniu 50 lokali.

Wśród bydgoskich i toruńskich restauracji na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza dwanaście lokali, które podbijają kubki smakowe zarówno mieszkańców województwa, jak i odwiedzających je turystów. Teraz, dzięki możliwości zamówienia dań w dostawie za pośrednictwem Uber Eats, mieszkańcy mogą sprawdzić, jakie specjały wychodzą od szefów kuchni między innymi z następujących lokali:

Bydgoszcz:

 1. Tentego cafe&restaurant – kuchnia włoska; pierogi i naleśniki
 2. Oto Sushi – kuchnia japońska
 3. Krowarzywa – kuchnia wegańska/burgery
 4. Burger Park – kuchnia amerykańska/burgery
 5. Dolce Vita – kuchnia włoska

Toruń:

 1. Widelec (2 lokalizacje) – burgery, dania z grilla, sałatki i dania wege
 2. Krowarzywa – kuchnia wegańska/burgery
 3. Montenegro – kuchnia włoska i śródziemnomorska
 4. Kolorowa Buła – foodtruck z burgerami i przekąskami
 5. Byczy Burger – kuchnia amerykańska/burgery
 6. Brando’s Music – kuchni włoska
 7. Pierogarnia Stary Młyn – kuchnia polska/pierogi

Uber Eats działa w 12 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Łodzi, Katowicach, Lublinie, Bydgoszczy i Toruniu. Od początku lipca restauracje współpracujące z Uber Eats mogą korzystać z własnej sieci dostawców (a nie tylko z kurierów dostępnych w aplikacji), a w Warszawie testowana jest funkcja odbioru osobistego. Uber nie może spoczywać na laurach, ponieważ konkurencyjną usługę wprowadza także jego rywal – Bolt. Pilotaż Bolt Food wystartował kilka tygodni temu w estońskim Tallinie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

uber-eats-rozszerza-dzialalnosc-na-bydgoszcz-i-torun