Aby wziąć udział w promocji należy ubezpieczyć samochód przez Internet w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Następnie konieczne będzie wypełnienie formularza i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe do 30 września bieżącego roku. Bank nagrodzi najciekawsze odpowiedzi. Do wygrania jest 10 kart na 1000 zł do wydania na stacjach Orlen lub 100 kart na 100 złotych do wydania na Empik.com.

Ubezpiecz auto w aplikacji IKO lub serwisie iPKO i zgarnij 1 tys. złotych

Jak zagrać o 1 z ponad 100 nagród? Na początek należy kupić ubezpieczenie OC, AC lub OC+AC w serwisie iPKO lub aplikacji IKO i nie odstąpić od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia. Kolejny krok to wypełnienie formularza konkursowego i udzielenie odpowiedzi na pytanie – „Dlaczego warto kupić ubezpieczenie samochodu w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?”. PKO BP nagrodzi najciekawsze odpowiedzi.

Bank przypomina, aby upewnić się, że posiadamy aktualne dane osobowe w serwisie iPKO ((dokument tożsamości, adres e-mail i adres korespondencyjny muszą być uzupełnione) oraz aktywną zgodę na marketing elektroniczny w PKO Banku Polskim – zgody nie można odwołać do dnia wydania nagrody.

Konkurs trwa od 19 sierpnia do 30 września bieżącego roku.

/RT