Z oferty na zakup urządzeń fiskalnych z rabatem mogą skorzystać zarówno obecni, jak i potencjalni klienci Credit Agricole. Rabat naliczany jest za pomocą kodów rabatowych, a urządzenia w  promocyjnej cenie można kupić na platformie partnera banku, firmy Kamsoft S.A. – www.mojafiskalna.pl. Oferta obowiązuje do końca 2020 roku.

Promocja na urządzenia fiskalne w Credit Agricole

Kod rabatowy uprawnia klientów do 20 proc. rabatu na zakup kas fiskalnych marki Elzab oraz 25 proc. rabatu na zakup drukarek fiskalnych Elzab. Rabat naliczany jest od bieżącej sugerowanej ceny detalicznej producenta. Cena urządzeń po rabacie obejmuje fiskalizację oraz przekazanie materiałów szkoleniowych – czytamy w komunikacie.

Klienci banku posiadający Konto Biznes mogą skorzystać z oferty w każdej chwili. Wystarczy zadzwonić na infolinię (801 333 666 lub +48 71 35 49 035 – z zagranicy lub telefonów komórkowych) i poprosić doradcę o przesłanie kodów na wskazany adres e-mail. Można też udać się do wybranej placówki bankowej. Jeżeli klient zainteresowany jest promocją, a nie posiada jeszcze konta firmowego w Credit Agricole, może założyć rachunek poprzez infolinię lub w placówce bankowej, a po otwarciu rachunku otrzyma kod od doradcy.

– Rabaty oferujemy klientom instytucjonalnym oraz rolnikom indywidualnym. Oczywiście z oferty może skorzystać również klient aktualnie nieposiadający żadnej relacji z naszym bankiem – jedynym warunkiem jest założenie konta firmowego – mówi Mateusz Twaróg, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Credit Agricole.