Partner serwisu Visa dla biznesu

Allegro Smart bez limitu za 8,99 zł miesięcznie

Piotr Koperski
Piotr Koperski
#Allegro
Opublikowano: 5 listopada 2018, 11:00 Aktualizacja: 20 sierpnia 2019, 16:38

Od 5 listopada użytkownicy korzystający z funkcji Allegro Smart mogą wykupić abonament miesięczny oraz zamawiać paczki bez limitu. Serwis tym samym wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Zmiany dla sprzedających na Allegro

Najpopularniejsza w Polsce platforma sprzedażowa nie zwalnia tempa i wciąż wdraża nowe pomysły. Takim rozwiązaniem było wprowadzenie we wrześniu br. nowej formy dostawy, czyli Allegro Smart. Nowa usługa przypadła do gustu przede wszystkim osobom, które kupują kilka lub kilkanaście razy w roku, dzięki czemu oszczędzają kilkaset złoty w ciągu roku. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Korzystne zmiany. Abonament miesięczny za 8,99 zł

Jak wynika z danych firmy, z nowego rozwiązania korzysta już nawet kilkaset tysięcy klientów portalu. Firma postanowiła więc spełnić życzenia społeczności i uruchomiła abonament miesięczny za 8,99 zł. Warto zauważyć, że w ramach usługi będzie można zamówić dowolną liczbę przesyłek do paczkomatów i punktów odbioru, których do końca roku będzie blisko dwadzieścia tysięcy.  W ofercie, oprócz nowej wersji za 8,99 zł miesięcznie, pozostaje dostępna usługa roczna, za 49 zł.

Także w jej przypadku zniesiony zostanie limit 365 przesyłek rocznie. Bez zmian pozostaje warunek, że z darmowej dostawy w pakiecie Smart można skorzystać, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość 40 zł i więcej.

Mega okazje na start

Allegro z okazji zmian już 5 listopada br. wprowadziło promocję, w której pojawi się kilkaset okazji, a wśród nich dziesiątki najatrakcyjniejszych ofert dostępnych tylko dla korzystających z Allegro Smart. Część ofert będzie dostępna tylko przez 24 godziny, a część –  ponad 100 „Szybkich Okazji” o najbardziej atrakcyjnych cenach – najprawdopodobniej wyprzeda się w ciągu pierwszych kilku minut od udostępnienia.

TO CZEGO SZUKASZ – ZNAJDZIESZ NA ALLEGRO

Allegro Smart można opłacać kartą płatniczą debetową lub kredytową – wystarczy raz wprowadzić numer karty i miesięczne płatności za usługę będą pobierane automatycznie. Oczywiście każdy klient może zrezygnować z korzystania z usługi Smart w dowolnym czasie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

usluga-allegro-smart-bez-ograniczen-i-w-ofercie-miesiecznej