Visa_GOG_PL

Children of Morta za darmo

A konkretnie to jedną z 53 tys. kopii gry. Promocja wystartowała 17 września i jest ważna do wyczerpania dostępnych kodów promocyjnych na grę Children of Morta. Do wzięcia udziału w promocji należy się zarejestrować w serwisie GOG.COM i jako jedną z zapisać kartę Visa jako jedną z metod płatności.

Gracze dopieszczani przez fintechy

Gracze coraz bardziej dopieszczani przez fintechy. Szacuje się, że w gry komputerowe, mobilne czy video gra ok. 2,5 mld ludzi na całym świecie. Największe spółki gamingowe wyceniane są na miliardy dolarów, a gracze z zapartym tchem śledzą informacje o najnowszych premierach ich ulubionych gier.

Branża gamingowa to też wielkie pieniądze i okazja dla fintechów – gracze kupują gry online czy też dokonują mikropłatności – najnowocześniejsze rozwiązania płatnicze, czy też nawet lendtechowe to ważny element infrastruktury tego dynamicznie rosnącego rynku, mającego także gigantyczny wpływ na popkulturę.

Nie dziwi zatem, że banki wydają specjalne karty dla graczy, a fintechy szukają sposobów, by wejść na platformy z grami.

/Fintek.pl