– Klienci instalując aplikację Vivus.pl otrzymują za pośrednictwem szybkiego i przyjaznego w obsłudze interfejsu możliwość łatwego zarządzania ofertą. Tego właśnie oczekują od aplikacji mobilnych. Według deklaracji najbardziej cenią sobie natychmiastową decyzję, wysoką akceptowalność i szybkie przelewy na konto. Dzięki zamknięciu procesu pożyczkowego we własnej aplikacji te kryteria możemy utrzymać na najwyższym poziomie – mówi Piotr Mazan, dyrektor marketingu w Vivusie.

– Aplikacja to także wygodny dostęp do profilu klienta, gdzie można sprawdzić informacje o produktach czy zawnioskować o dodatkową wypłatę. Klienci aplikacji mobilnej mogą także liczyć na dedykowane programy w tym atrakcyjne kody rabatowe – dodaje Mazan.

W dobie pandemii mobilne aplikacje z sektora fintech zyskują na popularności

Klienci już przyzwyczaili się do usług finansowych online, a teraz coraz bardziej zwracają uwagę na komfort kontaktu z dostawcą i prostotę obsługi.

– Aplikacja dla smartfonów Huawai w AppGallery to kolejne po aplikacjach w AppStore i GooglePlay rozszerzenie dostępności naszych usług. Programy ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi z poziomu smartfona to jasna przyszłość rynku finansowego. Aplikacje takie jak nasza odpowiadają na rosnące oczekiwania klientów dot. intuicyjności procesów czy dostępności informacji, ale również oznaczają większą efektywność kosztową poprzez automatyzację i rosnący udział procesów samoobsługowych – wyjaśnia Mazan.

AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na smartfonach marki Huawei. Z tej młodej i dynamicznie rozwijającej się platformy korzysta już ponad 530 milionów aktywnych użytkowników, a w języku polskim dostępnych jest 5 tysięcy aplikacji. Vivus Finance jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online oraz jednym z liderów rynku pożyczek internetowych w Polsce.

/Informacja prasowa