Za pośrednictwem aplikacji mPay można otrzymać ponad 50 propozycji ubezpieczeń komunikacyjnych, m.in. takich marek jak Benefia, Generali, LINK4, mtu24.pl, Proama, TUZ, Uniqa i sfinalizować ich zakup.

Współpraca mPay i KioskPolis.pl. Jak to działa?

Otrzymane oferty możemy filtrować według naszych preferencji, np. po zakresie ubezpieczenia czy po dodatkowych opcjach ochrony.

Jednorazowa płatność odbywa się bezpośrednio w aplikacji, a polisa wysyłana jest na adres mailowy. W mPay możemy skorzystać z trzech opcji regulacji należności (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatniczą w portfelu mPay lub karta w portfelu MasterPass). W kolejnym kroku rozwoju usługi planowana jest możliwość opłacenia z poziomu aplikacji również rat za polisę

Do końca sierpnia dodatkowy rabat od mPay

W związku z uruchomieniem platformy, mPay przewidział dla swoich klientów dodatkowy bonus. Zmotoryzowani, którzy zakupią za pośrednictwem aplikacji ubezpieczenie komunikacyjne, będą mogli skorzystać przez najbliższe trzy miesiące z atrakcyjnej oferty – 5 proc. od wartości ubezpieczenia wróci do użytkownika aplikacji.

Maksymalna zaoszczędzona przez klienta kwota to 500 zł. Środki, które trafią na rachunek użytkownika aplikacji, będzie można wykorzystać na zakup dowolnego produktu lub usługi mPay i partnerów firmy.

Więcej usług finansowych w aplikacji mPay

– Od dłuższego czasu bardzo konsekwentnie realizujemy plan stworzenia w ramach jednej aplikacji centrum zarządzania finansami osobistymi. Umiejętność odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych użytkowników w jednym miejscu to nasza bardzo mocna strona. Słuszność kierunku rozwoju potwierdza zaufanie zarówno klientów, jak i naszych inwestorów. Przypomnę, że w ostatnim czasie pozyskaliśmy z rynku ponad 5,5, mln zł, by jeszcze efektywniej realizować ciekawe projekty – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.

Pod koniec grudnia 2020 roku firma mPay wdrożyła pierwszą na rynku platformę pożyczkową. W aplikacji mPay można też zaplanować podróż komunikacją miejską.