Partner serwisu Visa dla biznesu

W aplikacji SkyCash zamówisz taksówkę iTaxi

Fintek
Fintek
#Elektromobilność
Opublikowano: 2 października 2019, 23:13 Aktualizacja: 3 października 2019, 10:43

SkyCash to aplikacja, w której można kupić bilet na autobus, pociąg lub opłacić bilet parkingowy. Teraz można tu zamówić także przejazd taksówką. Do grona partnerów SkyCash dołączyło iTaxi – jedna z największych korporarcji taksówkarskich w Polsce.

SkyCash

Jak zamówić taksówkę w SkyCash?

Wystarczy zalogować się do aplikacji SkyCash, a następnie wybrać kafelek Taxi. Następnie klient zaznacza na mapie, gdzie ma go odebrać taksówka. W przypadku włączonej funkcji lokalizacji aplikacja domyślnie wybierze miejsce, w którym aktualnie się znajdujemy. Następnie użytkownik wybiera adres docelowy, a po jego zatwierdzeniu – otrzymuje powiadomienie o terminie przyjazdu taksówki. Naturalnie funkcja działa w tych miastach, gdzie operuje iTaxi.

SkyCash – must have dla mobilnych

Jeśli użytkownik potrzebuje auta z dużym bagażnikiem lub gdy ma zamiar przewieźć psa lub kota – wystarczy, że wybierze odpowiednią funkcję. Klient ma też możliwość wyboru klasy pojazdu.

SkyCash zaczynał od bilet komunikacyjnych. Dzisiaj to multifunkcyjna aplikacja, która wpisuje się w trend rozwoju mobilności. Za pośrednictwem SkyCash opłacimy parking, kupimy bilet na pociąg, autobus, a gdy jest taka potrzeba – zamówmy taksówkę. Brakuje jeszcze hulajnóg…


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

w-aplikacji-skycash-zamowisz-taksowke-itaxi