imoje raty pozwalają na sfinansowanie zakupów od 300 zł do 50 000 zł oraz rozłożeniu ich na okres finansowania nawet do 60 rat – czytamy w komunikacie.

Raty online dostępne w bramce płatniczej imoje od ING

– Od jakiegoś czasu obserwujemy  znaczny wzrost w udzielaniu kredytów na niewielkie kwoty. Z jednej strony jest to pewnego rodzaju alternatywa dla płatności odroczonych Buy Now Pay Later, z drugiej pozwala na sfinansowanie znacznie wyższych kwot zakupów. Rozłożenie płatności na raty z pewnością pomaga konsumentom w podjęciu decyzji zakupowej – mówi Kamil Adamski, Dyrektor Merchant Services ING Bank Śląski S.A.

W bramce płatniczej imoje, obok wdrożonych właśnie płatności ratalnych, dostępne są także takie metody płatności jak m.in. leasing online czy płatności odroczone, w tym również dla klientów biznesowych

W jaki sposób uruchomić imoje raty w bramce płatniczej imoje?

  • Wystarczy, że sklep zawnioskuje o udostępnienie tej metody w ramach istniejącej umowy lub zawnioskuje o imoje raty podpisując umowę.
  • imoje raty pojawią się na formatce płatniczej.
  • Wybierając metodę płatności imoje raty, klient widzi wstępną kalkulację, w której może  zmienić okres finansowania i dopasować wysokość rat do swoich potrzeb.
  • Następnie zostaje przeniesiony do wniosku, którego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się 100% zdalnie.
  • Umowę można podpisać poprzez kod SMS.