Partner serwisu Visa dla biznesu

W Getinie nie musisz mieć fizycznej karty by korzystać z Apple Pay

Fintek
Fintek
#Apple Pay#Getin Bank
Opublikowano: 29 maja 2019, 17:18 Aktualizacja: 12 sierpnia 2019, 13:39

Aplikacja mobilna została zintegrowana z Apple Pay. Uruchomienie usługi jest proste i nie ma konieczności posiadania fizycznej karty. Wystarczy, że użytkownik włączy nowy rodzaj płatności bezpośrednio w aplikacji i zamówi wirtualną kartę, która zostanie dodana do portfela Apple. Karty wirtualne można zamawiać do kont osobistych oraz do umów kart kredytowych.

Nowe funkcje w aplikacji Getin Banku

Dzień bez informacji o Apple Pay jest dniem straconym. Getin Bank od dłuższego czasu oferuje podpięcie karty do portfela Apple, ale też bank poszedł krok dalej. Prócz tego w aplikacji Getin Banku istnieje możliwość założenia mobilnej lokaty, złożyć wniosek o kredy, skorzystać z funkcji „Sejf”, a także zatwierdzać transakcje w Internecie za pomocą apki banku bez konieczności przepisywania kodów SMS.

Bankowość mobilna to must have

– Widzimy, że klienci nie tylko coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnej, ale wręcz staje się ona ich podstawowym kanałem kontaktu z bankiem. Na ten moment częstotliwość logowania w aplikacji jest większa niż do bankowości internetowej. Ponadto kanał mobilny coraz chętniej wykorzystywany jest do zakupu nawet tych bardziej skomplikowanych produktów, jak np. kredyty gotówkowe. Stawiamy również na rozwój płatności alternatywnych, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby jak najszybciej udostępnić klientom Apple Pay w naszej aplikacji –mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku.

Getin Mobile jest zintegrowane z Apple Pay i Google Pay – aktywacja czy dodanie wirtualnej karty do konta osobistego następuję za pośrednictwem aplikacji banku.

FINTEK POLECA: Otwórz konto OSZCZĘDNOŚCIOWE w GETIN BANKU NA 3%

Obecnie z aplikacji bankowości mobilnej wszystkich banków w Polsce korzysta ok. 12 mln użytkowników. Smartfony stały się nieodzownym elementem codzienności – za ich pomocą wykonujemy coraz więcej czynności. Niemniej prawdopodobnie największym hitem ostatnich lat bez wątpienia są płatności za pomocą telefonu przy użyciu Apple Pay oraz Google Pay. Lista banków obsługujących Apple Pay dostępna jest tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

w-getinie-nie-musisz-miec-fizycznej-karty-by-korzystac-z-apple-pay