W apce mBanku pojawiło się także zarządzanie funduszami inwestycyjnymi oraz nowa zakładka Kontakt. Niestety, aktualizacja jest dostępna tylko dla posiadaczy smartfonów z Androidem 7 lub nowszym. Skorzystają z niej także właściciele telefonów z systemem iOS.

Nowości w aplikacji mobilnej mBanku

– Właśnie udostępniliśmy nową wersję aplikacji mobilnej 3.39. Niestety, wszyscy klienci którzy posiadają telefony z oprogramowaniem Android poniżej wersji 7., nie będą migli zaktualizować aplikacji do najnowszej wersji. Nadal możesz korzystać z aplikacji mobilnej w wersji 3.38. – czytamy w komunikacie mBanku.

Aktualizacja aplikacji mBanku umożliwia przede wszystkim wygodne składanie reklamacji. Nie trzeba już czekać na telefoniczne połączenie z konsultantem – wystarczy wybrać w apce zakładkę Profil, następnie Kontakt i na koniec Reklamacje. W ten sposób można reklamować na przykład błędnych transakcji kartami.

Nowa wersja aplikacji mBanku to także zarządzanie funduszami inwestycyjnymi. W apce można kupować i sprzedawać jednostki, a także sprawdzić aktualną wartości portfela, osiągnięty zysk, oraz listę funduszy. Dodatkowo bank udostępnił również wyszukiwarkę funduszy, za pomocą której można znaleźć fundusze pasujące do naszego profilu inwestycyjnego.