Dobry Start to program wsparcia, w ramach którego rodziny otrzymają raz w roku na każde uczące się dziecko jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł. Jest ono przyznawane uczniom do 20 roku życia, a w przypadku niepełnosprawności do 24 roku życia. Świadczenie przyznawane jest bez względu na dochód rodziny.

Wnioski o Dobry Start w Banku Millennium

Wniosek o świadczenie na nowy okres świadczeniowy 2020/2021 można składać online od 1 lipca do 30 listopada br. W Banku Millennium proces składa się z kilku kroków, jest prosty i intuicyjny. Kończy się akceptacją kodem SMS i otrzymaniem UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) na adres e-mail. Po przesłaniu wniosku w Millenecie status wniosku można sprawdzić w sekcji Wnioski i umowy > Wnioski.

Przy okazji warto przypomnieć o innych nowościach w bankowości elektronicznej Millennium. Na początku maja bank udostępnił usługę, która pozwala klientowi wnioskującemu o kredyt gotówkowy potwierdzić dochód za pomocą logowania do innego banku za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium. Potwierdzanie dochodu możliwe jest z kont w trzech bankach – Alior Banku, ING i mBanku.

Bank aktywnie rozwija usługi z zakresu otwartej bankowości. Millennium jako pierwszy w Polsce udostępnił możliwość zlecania przelewów w innych bankach z poziomu własnego serwisu transakcyjnego – na razie taka usługa jest dostępna dla klientów posiadających dodatkowe rachunki w PKO Banku Polskim i mBanku.