W tym roku Serduszka NFT w cenie 32 zł wracają w 10 wzorach, a dodatkowo limitowana edycja 32 Kolekcjonerskich Serduszek NFT trafi na aukcję. Cała uzyskana w ten sposób kwota zasili konto 32. Finału WOŚP i wesprze tegoroczny cel, jakim jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc po pandemii. Tokenizację, wsparcie technologiczne i proces dystrybucji Serduszek NFT przygotowała firma InfluVerum, właściciel platformy do obrotu NFT Influ.com.

Podczas 32. Finału WOŚP można nabyć serduszka w formie NFT

Serduszko – symbol WOŚP – po raz kolejny można zdobyć w formie niewymiennego tokenu. Dystrybucja Serduszek NFT właśnie wystartowała – serduszka są dostępne w 10 unikatowych wzorach, a minimalna cena za sztukę wynosi 32 zł. Można również wpłacić dowolnie większą kwotę, zdobyć kilka Serduszek NFT z różnymi grafikami lub całą kolekcję.

Nie trzeba dysponować doświadczeniem ani narzędziami wykorzystywanymi na rynku NFT. Wystarczy wejść na stronę nft.wosp.org.pl wybrać opcję i dokonać bezpiecznej płatności w złotówkach, bez konieczności posiadania portfela kryptowalut. Wszyscy posiadacze Serduszek NFT otrzymają certyfikat darowizny, pakiet grafik do wykorzystania w social mediach, kolorowankę 32. Finału oraz dostęp do serii specjalnie przygotowanych webinariów z ekspertami.

Dodatkowo, wyjątkowa edycja 32 Kolekcjonerskich Serduszek NFT jest przedmiotem aukcji, które zakończą się w dniu Finału, 28 stycznia o godzinie 23:59.  Unikatowe Kolekcjonerskie Serduszka NFT można licytować na platformie Influ.com pod adresem nft.wosp.org.pl/licytuj.

Model aukcji jest oparty o klasyczne mechanizmy wykorzystywane w e-commerce, a płatność również będzie realizowana w złotówkach, bez konieczności wykorzystywania specjalnych narzędzi. Na zdobywców Kolekcjonerskich Serduszek NFT czekają benefity: certyfikat darowizny, udział w evencie VIP, trening z mistrzami Polskiej Ligi E-Sportowej, pakiet grafik oraz prezent niespodzianka. Trzech zwycięzców licytacji, którzy przekażą na rzecz 32. Finału najwyższe kwoty, zostanie gośćmi biznesowego podcastu przedsiębiorczyni Marty Stefańczyk Ciąpały.

Serduszka NFT Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powstają w standardzie ERC-1155 i ERC-721 z wykorzystaniem protokołu Polygon, który jest jedną z najbardziej dostępnych, szybkich oraz ekologicznych sieci blockchain wykorzystujących energooszczędny mechanizm walidacji Proof-of-Stake. Autorzy projektu podkreślają, że aspekt środowiskowy był dla nich szczególnie istotny w całym procesie powstawania Serduszek NFT.