Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych premium, dostępnych na platformie empik.com. Dla wszystkich klientów bezpłatna dostawa dostępna jest od zakupów za kwotę 200 zł.

Darmowe dostawy do Paczkomatów w ramach Empik Premium

Usługa Empik Premium ma kosztować 6,67 zł miesięcznie dla klientów którzy zdecydują się na roczną subskrypcję. Z kolei 6-miesięczny abonament to wydatek 8,33 zł na miesiąc, a pakiet na zaledwie jeden miesiąc będzie kosztował 9,99 zł. Oznacza to, że w najtańszej wersji abonament Empik Premium kosztuje 80 zł rocznie.

Co oferuje pakiet Premium? To przede wszystkim darmowe dostawy, specjalne ceny oraz rabaty, a także 3% zwrot kosztów za dokonane zakupy – do 600 zł rocznie. Zwrócone środki zasilą konto Empik.com. Z kolei w ramach pakietu kulturalnego klienci mogą liczyć na atrakcyjne oferty zakupu biletów na koncerty, zniżki na bilety do kina, czy darmowe pakiety audiobooków i ebooków.

Empik Premium to także stała 15% zniżka na zakupy w salonach Empik oraz 20% rabat na produkty nabywane w sklepie online (chodzi o towary oznaczone specjalną etykietą Premium w sklepie internetowym).

Partnerstwo z Empikiem to kolejna ciekawa inicjatywa InPostu. Kilka tygodni temu firma Rafała Brzoski uruchomiła ciekawą usługę dla miłośników gier wideo. Za zamawianie paczek uczestnicy dostają bonusy: waluty premium do najpopularniejszych gier, skiny czy pełne wersje gier na różne platformy, vouchery do między innymi Netflixa, Allegro czy Paysafecard.