Konferencja WallStreet 27 odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 26-28 maja 2023 r.

WallStreet 27 – inwestorzy ponownie spotkają się w Karpaczu

Przez 3 dni inwestorzy, analitycy, przedstawiciele spółek, organów nadzoru i innych instytucji tworzących polski rynek kapitałowy dyskutować będą o jego aktualnej kondycji i perspektywach rozwoju. Jak zwykle, nie zabraknie też solidnej dawki edukacji w zakresie najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów związanych z inwestowaniem w różne rodzaje aktywów.

Przez trzy dni, w jednym miejscu zgromadzi się ponad 1500 inwestorów i przedsiębiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej uznanymi ekspertami w naszym kraju.

W trakcie weekendu:

  • zdobędziesz nową, praktyczną wiedzę i umiejętności, które zaprocentują w Twoim biznesie i w Twoich kolejnych inwestycjach
  • poznasz osobiście przedstawicieli czołowych polskich spółek giełdowych, przedstawicieli biur maklerskich, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych.
  • nawiążesz nowe relacje biznesowe oraz kontakty prywatne z inwestorami i przedsiębiorcami, a może nawet spotkasz starych znajomych,
  • weźmiesz udział w licznych atrakcjach dodatkowych, takich jak: uroczysta gala w piątek, połączona z aż dwoma koncertami na żywo – wystąpi Patrycja Markowska oraz zespół AudioFeels. Gala będzie połączona z wręczeniem nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego. W sobotni wieczór czeka na Ciebie impreza plenerowa połączona z grillem oraz atrakcja-niespodzianka. W czasie wolnym możesz skorzystać z hotelowych atrakcji, pakietów SPA i uroków Karpacza. Nastaw się na wyjątkową mieszankę wiedzy, nowych kontaktów i świetnej zabawy u podnóża gór.

W gronie wykładowców i panelistów na WallStreet 27 znajdą się m.in.:

Gość specjalny – Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, a także Rafał Glinicki, Paweł Szczepanik, Marek Zuber, Mateusz Samołyk, Piotr Cieślak, Bartosz Szyma, Janusz Grabowski, Tomasz Skolimowski, Artur Wiśniewski, Przemysław Staniszewski, Adrian Mackiewicz, Radosław Chodkowski, Tomasz Prusek, Tomasz Jaroszek, Konrad Ryczko oraz Robert Stanilewicz. W najbliższych tygodniach do tego grona dołączą kolejne osoby związane z polskim rynkiem kapitałowym.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl