Partner serwisu Visa dla biznesu

O nas

Tworzymy ten serwis dla Ciebie, bo chcemy byś zawsze był na bieżąco z aktualnymi informacjami na temat sektora fintech. Robimy to, bo wierzymy, że fintech to nie tylko jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów gospodarki, ale także jeden z najciekawszych. Fintek.pl wspiera polski sektor fintech od 2016 roku. Naszą misją jest przekazywanie zawsze rzetelnych, aktualnych i dobrze opracowanych informacji na temat sektora FinTech w Polsce i na świecie. Fintek.pl to portal, w którym codziennie znajdziesz aktualne informacje, historie sukcesów i porażek, opinie i wywiady na tematy finansowo-technologiczne.

Nasze sociale

Serwis tworzony jest przez zespół profesjonalnych redaktorów:

Łukasz Piechowiak

Redaktor naczelny

Ekonomista, absolwent WPAiE na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2013-2016 był głównym ekonomistą w największym serwisie dla inwestorów w Polsce, gdzie odpowiedzialny był m.in. za blogbank. Ekspert sektora digital lending, specjalizuje się w ekonomicznej analizie prawa. Autor licznych publikacji, w tym naukowych, dotyczących rynku pracy, nowoczesnych ubezpieczeń społecznych, inwestowania i wykorzystania technologii w finansach. Prywatnie lubi czytać książki napisane przez złośliwych ludzi.

lukasz.piechowiak@fintek.pl

tel. 693 347 520

Zobacz wpisy autora

Rafał Tomaszewski

Dziennikarz

Absolwent Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Nowe technologie i finanse nie mają przed nim tajemnic. Poza tym prywatnie pasjonat sportu, polityki oraz historii. Rozwiąże Twój problem.

rafal.tomaszewski@fintek.pl

tel. 503 460 672

Zobacz wpisy autora

Michał Dąbrowski

Marketing/PR/Reklama

Prowadzi agencję KLANG! Media od 2018 roku. Z branżą PR i mediami związany jest od 2010 roku. Zafascynowany nowymi technologiami i cyfryzacją społeczeństwa. Ekspert w zakresie komunikacji, marketingu i działań PR, wyspecjalizowany zwłaszcza w sektorze finansów i nowych technologii.

m.dabrowski@klangmedia.pl

tel. 728 115 660

Skontaktuj się