Partner serwisu Visa dla biznesu

  365 TIMING ECONOMIC CONGRESS

  Opublikowano: 15 października 2018, 15:30 Aktualizacja: 24 kwietnia 2019, 16:12

  Kongres jest platformą dla interdyscyplinarnej dyskusji przedstawicieli różnych środowisk oraz wypracowania wniosków i zaleceń dla rozwoju społeczno-gospodarczego polskich firm, społeczności lokalnych i kraju w świetle globalnych czynników przemian, innowacyjności i komercjalizacji badań.

  Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, inwestorów, przedstawicieli sektora finansowego, organizacji i zrzeszeń gospodarczych i finansowych, w tym do reprezentantów uczelni, naukowców, studentów oraz przedstawicieli administracji publicznej.Kongres odbywa się w dniach 15-16 października 2018 roku w Haston City Hotel we Wrocławiu.

  Agenda i zagadnienia

  Problematyka spotkań zawiera się w sześciu grupach tematycznych, od gospodarki regionalnej, ekonomię przyszłości, biznes międzynarodowy i marketing, poprzez rosnącą finansalizację procesów gospodarczych, aż do procesów decyzyjnych w wymiarze strategicznym i operacyjnym. Projekt ma wykazać, że Dolny Śląsk, Polska, a także Europa to dla szeroko rozumianego biznesu i jego otoczenia właściwe miejsce do rozwoju w dzisiejszej zglobalizowanej gospodarce.

  Na konferencji zostanie poruszony temat: „Czym uwarunkowana jest dostępność kapitału dla polskich firm? Jak finansować rozwój i inwestycje długoterminowe”, którego moderatorem będzie Łukasz Piechowiak, Redaktor Naczelny Fintek.pl, a w debacie udział wezmą m.in. prof. Małgorzata Zaleska (SGH), Małgorzata Rusewicz (prezes Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych), Ewa Małyszko (prezes zarządu PFR TFI), mec. Krzysztof Rożko (Krzysztof Rożko i Wspólnicy), Jarosław Ryba (PZIP) oraz prof. Bogusław Półtorak (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu). Więcej na temat agendy dostępne jest tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  365-timing-economic-congress