18 września, o godzinie 17.30 w przestrzeni Business Link Astoria odbędzie się piąte spotkanie pod szyldem WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions. Cykl świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Wstęp jest bezpłatny, właśnie ruszyły zapisy. Wydarzenie objęte jest patronatem serwisu Fintek.pl.

Tym razem, tematem wydarzenia będzie automatyzacja kluczowych obszarów związanych z generowaniem przychodu. Prelegenci – innowatorzy i eksperci branży e-commerce – omówią różne aspekty automatyzacji – od marketingu, przez proces sprzedażowy, w tym płatności i fakturowanie, aż po wsparcie klienta oraz obsługę posprzedażową.

Na scenie wystąpią:

  • Michał Jędraszak, CEO firmy Straal, dostawcy rozwiązań płatniczych, optymalizacyjnych i ochronnych dla biznesów z obszaru gospodarki cyfrowej,
  • Barbara Rutkowska-Szczygieł, Head Of Marketing w firmie Vet Planet, wraz z Marcinem Szychowskim pełniącym funkcję eCommerce Strategist oraz Adamem Ziółkowskim, na stanowisku Senior Analytics & Performance Marketing Specialist w Tribe47 – firmie specjalizującej się w budowaniu skutecznych strategii cyfrowych,
  • Szymon Pruszyński, Customer Success Expert w Yieldbird oraz Paweł Wal, Tech Architect reprezentujący software house Codest.

Wiedza i networking idą w parze

Warsaw Ecommerce Tech Sessions to wspólna inicjatywa Straal i Business Link. Bezpłatne meetupy organizowane są co kwartał z myślą o biznesowych decydentach, ekspertach z branży e-commerce, twórcach produktów cyfrowych oraz społeczności startupowej. Każde wydarzenie z serii składa się z dwóch części: merytorycznej oraz networkingowej. Dzięki temu, uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać ciekawych prelekcji i wziąć udział w merytorycznej dyskusji, ale również nawiązać nowe kontakty i porozmawiać o handlu online w przyjaznej, nieformalnej atmosferze.

Dotychczas, na scenie WETS gościli przedstawiciele m.in. MicrosoftBolt, FlixBus, booksy, e-point, blinkee.city, Nethone czy FRU.PL.

WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions Vol. 5

“Beyond seamless. The essentials of effective revenue automation.”

18 września 2019 r., godz. 17.30

Business Link Astoria (ul. Przeskok 2, Warszawa)

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja na platformie Eventbrite