Partner serwisu Visa dla biznesu

  9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  Opublikowano: 21 sierpnia 2019, 13:49 Aktualizacja: 21 sierpnia 2019, 13:49

  Kolejna edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw zbliża się wielkimi krokami. W dniach 16 – 18 października już po raz 9. przedsiębiorcy spotkają się z przedstawicielami najwyższych władz państwowych, samorządowych, kluczowych instytucji kultury i świata nauki.

  9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  Kongres, który w tym roku skupi się na haśle SMART – SAFE – SOLUTIONS, jak co roku odbędzie się w stolicy Górnego Śląska – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

  Głównym motywem wszystkich Kongresów jest: Nauka — Biznes — Samorząd — RAZEM DLA GOSPODARKI. Współpraca pomiędzy trzema środowiskami daje szansę na stworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: „SMART – SAFE – SOLUTIONS”. Program dyskusji będzie podporządkowany dwunastu ścieżkom tematycznym, m.in. Start up your business, Rynek pracy i edukacja, Cyfrowe przedsiębiorstwo czy Think Eco!, podczas których eksperci z całego świata zaprezentują szereg rozwiązań nie tylko dla sektora MŚP.

  Wśród gości będzie między innymi Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii, Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju oraz Marek Zagórski, minister cyfryzacji.

  Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  9-europejski-kongres-malych-i-srednich-przedsiebiorstw