Partner serwisu Visa dla biznesu

  Banking & Insurance Forum

  Opublikowano: 14 maja 2020, 12:50 Aktualizacja: 14 maja 2020, 12:50

  Już w dniach 23-24 czerwca odbędzie się konferencja Banking & Insurance Forum. Wydarzenie realizowane jest w całości w trybie online.

  Banking & Insurance Forum

  Insurance Forum to wydarzenie przeznaczone nie tylko dla ubezpieczeniowców, ale także dla wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się i będzie się dziać w branży usług finansowych. Stanowi spotkanie liderów, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku. Jest doskonałą okazją do debat dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań stojących przed branżą ubezpieczeniową.

  Omawiane są tematy bardzo istotne dla połączonych rynków: bankowego i ubezpieczeniowego. To wydarzenie szeroko znane w całym świecie ubezpieczeniowym. Spotykają się na nim wszyscy: biznes, administracja, technologie, inwestorzy, doradcy.

  Z kolei Banking Forum to kongres, który zrzesza przedstawicieli sektora bankowego i tych, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami. Jego celem jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób, mających wpływ na rozwój sektora bankowego, umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów oraz nawiązanie nowych relacji z potencjalnymi partnerami. To także miejsce spotkań i dialogu biznesu z administracją.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  banking-insurance-forum