Partner serwisu Visa dla biznesu

  BPA Summit 2020 online

  Opublikowano: 12 marca 2020, 15:19 Aktualizacja: 17 marca 2020, 12:32

  Automatyzacja procesów biznesowych to w ostatnich latach głównie robotyzacja, która zazwyczaj bardzo ułatwia pracę, ale… wiąże się też z rozmaitymi ograniczeniami. Dlatego podczas 3. edycji Business Process Automation Summit poszukamy sposobów jak automatyzację procesów poskromić, by służyła, a nie była źródłem niepokoju i nieprzewidzianych sytuacji. Weźmiemy pod lupę, m.in.: workflow, makra i skrypty, BPMS, API.

  BPA Summit 2020 online

  Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się 7 kwietnia w Warszawie, ale w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem postanowiono przeprowadzić je w formie online – także 7 kwietnia. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Z kodem promocyjnym „Fintek” otrzymacie 10% zniżki.

  BPA Summit 2020 już 7 kwietnia online

  Praktycy z Polski i zagranicy zaprezentują studia przypadków i konkretne przykłady, które pomogą zgłębić niemal wszystkie tajniki robotyzacji – od ułatwień po „drobiazgi” uprzykrzające pracę. Nad programem BPA Summit czuwa Rada Programowa, w której zasiadają przedstawiciele: Citi Service Center, DFDS Polska, DSV International Shared Services, Nordea, Sabre Polska, Santander Bank Polska, Schaeffler Global Services, Szkoła Główna Handlowa, Unum Życie TUiR, VELUX Global Business Services.

  Pomimo tego, że BPA Summit 2020 odbędzie się w formule online w trakcie wystąpień prelegentów będzie można zadawać pytania.

  Uczestnicząc w BPA Summit.:

  • Poznasz sprawdzone i innowacyjne rozwiązania – zainspiruj się i znajdź najkorzystniejsze dla siebie możliwości optymalizacji procesów.
  • Posłuchasz tych, którzy już przeprowadzili standaryzację, zautomatyzowali procesy i wdrożyli roboty w różnych obszarach biznesowych.
  • Dowiesz się, w jaki sposób AI i Machine Learning mogą wesprzeć automatyzację procesów w twojej firmie.

  Konferencja BPA Summit to:

  • eksperci z Polski z zagranicy
  • sesje tematyczne
  • dyskusje roundtables,
  • wymiana doświadczeń.

  Więcej informacji o BPA Summit 2020 znajdziecie tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  bpa-summit-2020