Podczas Cross-channel Bootcamp wystąpią doświadczeni eksperci od lat zajmujący się wspieraniem biznesu za pomocą skutecznych narzędzi i strategii komunikacji. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że każdy z uczestników szkolenia będzie mógł wzbogacić się o wiedzę z zakresu komunikacji cross-channel, tak by wykorzystać zdobyte umiejętności na co dzień.

– Głównym celem jaki przyświecał nam od początku jest edukacja klientów i rynku. Nasz bootcamp to wspaniała okazja, żeby zdobyć praktyczne wskazówki od ekspertów w zakresie komunikacji wielokanałowej z branży szeroko pojętego e-marketingu.  Ta wiedza zaowocuje w dalszej działalności i pozwoli skuteczniej budować lojalność wśród klientów oraz zwiększać zyski – komentuje Renata Okrajni, organizatorka Cross-channel Bootcamp.

Darmowe szkolenie na temat cross-channel marketingu

Jakie tematy znajdą się w agendzie wydarzenia? Bartłomiej Podolecki (Sales Team Leader) ​​​​​​​FreshMail zdradzi sekrety skutecznego email marketingu. Błażej Pawlar (​​​​​​​Partnership & Marketing Manager SerwerSMS.pl) opowie jak ważną rolę odgrywają SMS-y w komunikacji marketingowej, a Klaudia Kania (Key Account Manager, ​​​​​​​PushPushGo) podzieli się wiedzą na temat notyfikacji push w marketingu e-commerce.

11 października oprócz wyżej wymienionych prelegentów wystąpią także: Mike Korba ​​​​​​​(CCO & Co-founder User.com, Paweł Sala (CEO & Co-founder ​​​​​​​FreshMail), Artur Pajkert (Chief Marketing Officer cyberFolks) i Wojciech Bizub​​​​​​​ (Full Brain Marketer & Owner ​​​​WBIZNES).

– Cross-channel Bootcamp powstał z myślą o dzieleniu się wiedzą na temat wykorzystania SMS-ów, e-maili oraz powiadomień push. Naszą celem jest skuteczne przedstawienie tego, jak łączyć te kanały komunikacji w jedną strategię cross-channel. Chcemy przekazać uczestnikom praktyczne wskazówki i najlepsze praktyki, które pozwolą podnieść sprzedaż produktów i usług na wyższy poziom – mówi Błażej Pawlar, Marketing & Partnership Manager SerwerSMS.

– Do udziału w Cross-channel Bootcampie zaprosiliśmy ekspertów i e-marketingu i komunikacji cross-channel. Jesteśmy dumni, że tak nietuzinkowe osoby przyjęły naszą ofertę. To specjaliści, którzy posiadają lata doświadczeń w tym zakresie, chętnie dzielą się swoją wiedzą i stanowią autorytety w swoich dziedzinach. W oparciu o ich wiedzę stworzyliśmy agendę wprowadzającą uczestników w przejrzysty i kompleksowy sposób w tematykę cross-channel marketingu – mówi Dawid Mędrek, Co-founder & CEO PushPushGO.

Udział w Cross-channel Bootcamp jest darmowy. Nie warto zwlekać z zapisami, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja: https://ecommerce.crosschannelbootcamp.pl/pierwszaedycja