Chwyć ducha przedsiębiorczości i zobacz, jak Twoja firma przeniosła swoje działania na wyższy poziom. CUBE działa w celu wspierania swojego ekosystemu, tworzenia możliwości współpracy z korporacjami poszukującymi rozwiązań technologicznych, lub spotkań z inwestorami.

Co daje CUBE?

Założenie CUBE opiera się na zapewnieniu platformy pomiędzy startupami i korporacjami w celu nawiązania współpracy. Targi Tech Fair kontynuują tę ambicję – skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się więcej.

Partnerzy otrzymają szczegółowe raporty rynkowe skonsolidowane przez nasz wyspecjalizowany zespół badawczy. Dzięki aktualnym trendom na rynku technicznym i wnikliwym informacjom dotyczącym uczestnictwa w startupach, raporty rynkowe zapewnią, że każde spotkanie na targach Tech jest ukierunkowane.

Pozwól swoim technikom rozmawiać – startupy będą demonstrować i wchodzić w interakcje z delegacją zaangażowanych firm i inwestorów, jak również budować rozmach i hype na okrągłym stole z zaproszeniem do dyskusji tylko za pośrednictwem naszej sieci kontaktów z mediami. Chcesz jednego z naszych pożądanych automatów startowych? Weź udział w wydarzeniu.

Agenda wydarzenia pojawi się wkrótce.

Ceny biletów różnią się od wybranej opcji – wahają się od 199 euro do 799 euro.