Partner serwisu Visa dla biznesu

  CUBE Tech Fair

  Opublikowano: 23 kwietnia 2018, 12:56 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 15:38

  Prywatne sesje CUBE to wydarzenie, które zapewniają odbiorcom i uczestników bardziej interaktywne sesji, niż podczas zwykłych eventów. Największy nacisk kładziony jest na interakcje z publicznością.

  Chwyć ducha przedsiębiorczości i zobacz, jak Twoja firma przeniosła swoje działania na wyższy poziom. CUBE działa w celu wspierania swojego ekosystemu, tworzenia możliwości współpracy z korporacjami poszukującymi rozwiązań technologicznych, lub spotkań z inwestorami.

  Co daje CUBE?

  Założenie CUBE opiera się na zapewnieniu platformy pomiędzy startupami i korporacjami w celu nawiązania współpracy. Targi Tech Fair kontynuują tę ambicję – skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się więcej.

  Partnerzy otrzymają szczegółowe raporty rynkowe skonsolidowane przez nasz wyspecjalizowany zespół badawczy. Dzięki aktualnym trendom na rynku technicznym i wnikliwym informacjom dotyczącym uczestnictwa w startupach, raporty rynkowe zapewnią, że każde spotkanie na targach Tech jest ukierunkowane.

  Pozwól swoim technikom rozmawiać – startupy będą demonstrować i wchodzić w interakcje z delegacją zaangażowanych firm i inwestorów, jak również budować rozmach i hype na okrągłym stole z zaproszeniem do dyskusji tylko za pośrednictwem naszej sieci kontaktów z mediami. Chcesz jednego z naszych pożądanych automatów startowych? Weź udział w wydarzeniu.

  Agenda wydarzenia pojawi się wkrótce.

  Ceny biletów różnią się od wybranej opcji – wahają się od 199 euro do 799 euro.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  cube-tech-fair