W części edukacyjnej prezentacje przedstawią Michał Jarski, prezes Wheel Systems, Bartłomiej Lewandowski, wiceprezes Mobter oraz Tomasz Szwelnik, prezes Voicelab która zajmuje się biometrycznym (głosowym) uwierzytelnianiem. Następnie odbędzie się debata poprowadzona przez Tomasza Ciamulskiego, partnera w Elnovel.

Jak mówi Piotr Serwin z fintechtrends.co, spotkanie będzie poświęcone cyberbezpieczeństwu i wielo-czynnikowemu  uwierzytelnianiu które będzie standardem w usługach finansowych w efekcie wprowadzenia pakietu regulacji PSD2. Część edukacyjno-dyskusyjna będzie poprzedzona półgodzinnym networkingiem, który również będzie również kontynuowany przez kilkadziesiąt minut po panelu dyskusyjnym.

Kolejne spotkania będą koncentrowały się także na obszarach związanych z MIFID II, sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym, regtech, insurtech, investech, wealthtech czy personal finance. Staramy się tworzyć ciekawe eventy w określonych obszarach, ponieważ samo słowo fintech – jest obecnie już zbyt ogólnym określeniem – dodaje Radek Wierzbicki z Fintech Trends.

Wpływy ze sprzedaży biletów są przeznaczone na część networkingową, w której nie zabraknie pizzy i piwa, tak żeby nikt nie spieszył się od razu do domu. Zapraszamy na event i zapraszamy również do grupy na platformie MeetUp pod adresem fintechtrends.co.

Fintek.pl jest partnerem medialnym Cybersecurity & Authentication organizowanym przez Fintech Trends. Więcej informacji dotyczących eventu znajdą państwo na: FintechTrends.co.

Lokalizacja: Campus Warsaw, Ząbkowska 33C, 03-736 Warszawa

Termin: 8 maja 2017, 18.00

Cena: 25 zł