Dla kogo jest Design Thinking Fest?

? dla zainteresowanych design thinking,
? dla chcących zobaczyć jak osoby z różnych firm, wykorzystują design thinking w praktyce,
? dla chcących poznać nowe narzędzia i sposoby pracy.

Dlaczego warto wziąć udział?

?poznasz inspirujące osoby pracujące metodą,

?sprawdzisz narzędzia, dzięki którym spojrzysz na nowo na swoje działania i pracę,

?otrzymasz praktyczne wskazówki i dawkę wiedzy.

Warsztaty w ramach Design Thinking Fest w Warszawie

✓ O metodzie design thinking
Prow. Ekspertki z Design Thinking Institute

Dowiedz się więcej o design thinking od osób pracujących metodą czyli dawka wiedzy o design thinking! Doświadczenia i wskazówki ekspertek z Design Thinking Institute – dla każdego, zarówno dla osoby pracującej metodą, jak i dla tych, którzy chcą poznać metodę, tym razem

✓ Myl się i wyciągaj wnioski! Sztuka popełniania błędów z Design thinking!
Prow. Mateusz Zybert

Warsztat dotknie tematu popełniania błędów i wyciągania z nich wniosków przy wykorzystaniu design thinking. Uczestnicy/uczestniczki poznają przykłady ze świata i z doświadczeń praktyka z rynku finansowego, w jaki sposób móc bezkarnie popełniać błędy w korporacji. Podczas warsztatu sprawdzimy ćwiczenia do wykorzystania na szkoleniach lub pracy projektowej oraz posłuchamy jak w prawdziwym życiu uchodzi „na sucho” popełnianie błędów. Skupimy się wokół dwóch etapów metody: prototypowania i testowania.

✓ Empatia – tu warto zacząć!
Prow. Dorota Bargieł-Jeleńska

Tym co wyróżnia design thinking jest silne ukierunkowanie na człowieka i jego potrzeby. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu czego użytkownik potrzebuje, jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni kierunek i tworzyć innowacyjne rozwiązania. Czy w świecie finansów, procedur, procesów księgowych i tabel jest miejsce na empatię? Okazuje się, że tak, i to znacznie więcej niż mogłoby się wydawać! Poprzez przykłady z życia i praktyczne zadania uczestnicy będą mieli okazję do doskonalenia swojej empatii i zmierzenia się z konkretnymi wyzwaniami.

Poprzez udział w Design Thinking Fest będziesz miał/miała szansę obejrzeć z bliska procesy zmieniające podejście do pracy i efektu, sprawdzić swoje umiejętności, poznać ludzi do współpracy. Design Thinking Fest to wydarzenie cykliczne. W miastach w całej Polsce odbywają się warsztaty prowadzone przez osoby pracujące metodą.

LINK DO BILETÓW, INFORMACJI: https://designthinkingfest.pl/