Partner serwisu Visa dla biznesu

  Design Thinking Fest #Finanse

  Opublikowano: 9 lipca 2019, 14:02 Aktualizacja: 9 lipca 2019, 14:03

  Zapraszamy do udziału w Design Thinking Fest #FINANSE, który odbędzie się 20.09.2019 w Warszawie. Sprawdzimy design thinking w branży finansowej, wymienimy się narzędziami oraz ulepszeniami.

  Design Thinking Fest #Finanse

  Dla kogo jest Design Thinking Fest?

  🔹 dla zainteresowanych design thinking,
  🔸 dla chcących zobaczyć jak osoby z różnych firm, wykorzystują design thinking w praktyce,
  🔹 dla chcących poznać nowe narzędzia i sposoby pracy.

  Dlaczego warto wziąć udział?

  🔹poznasz inspirujące osoby pracujące metodą,

  🔸sprawdzisz narzędzia, dzięki którym spojrzysz na nowo na swoje działania i pracę,

  🔹otrzymasz praktyczne wskazówki i dawkę wiedzy.

  Warsztaty w ramach Design Thinking Fest w Warszawie

  ✓ O metodzie design thinking
  Prow. Ekspertki z Design Thinking Institute

  Dowiedz się więcej o design thinking od osób pracujących metodą czyli dawka wiedzy o design thinking! Doświadczenia i wskazówki ekspertek z Design Thinking Institute – dla każdego, zarówno dla osoby pracującej metodą, jak i dla tych, którzy chcą poznać metodę, tym razem

  ✓ Myl się i wyciągaj wnioski! Sztuka popełniania błędów z Design thinking!
  Prow. Mateusz Zybert

  Warsztat dotknie tematu popełniania błędów i wyciągania z nich wniosków przy wykorzystaniu design thinking. Uczestnicy/uczestniczki poznają przykłady ze świata i z doświadczeń praktyka z rynku finansowego, w jaki sposób móc bezkarnie popełniać błędy w korporacji. Podczas warsztatu sprawdzimy ćwiczenia do wykorzystania na szkoleniach lub pracy projektowej oraz posłuchamy jak w prawdziwym życiu uchodzi „na sucho” popełnianie błędów. Skupimy się wokół dwóch etapów metody: prototypowania i testowania.

  ✓ Empatia – tu warto zacząć!
  Prow. Dorota Bargieł-Jeleńska

  Tym co wyróżnia design thinking jest silne ukierunkowanie na człowieka i jego potrzeby. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu czego użytkownik potrzebuje, jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni kierunek i tworzyć innowacyjne rozwiązania. Czy w świecie finansów, procedur, procesów księgowych i tabel jest miejsce na empatię? Okazuje się, że tak, i to znacznie więcej niż mogłoby się wydawać! Poprzez przykłady z życia i praktyczne zadania uczestnicy będą mieli okazję do doskonalenia swojej empatii i zmierzenia się z konkretnymi wyzwaniami.

  Poprzez udział w Design Thinking Fest będziesz miał/miała szansę obejrzeć z bliska procesy zmieniające podejście do pracy i efektu, sprawdzić swoje umiejętności, poznać ludzi do współpracy. Design Thinking Fest to wydarzenie cykliczne. W miastach w całej Polsce odbywają się warsztaty prowadzone przez osoby pracujące metodą.

  LINK DO BILETÓW, INFORMACJI: https://designthinkingfest.pl/


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  design-thinking-fest-finanse