Wydarzenie odbędzie się online we wtorek 13 kwietnia, całość w języku angielskim. Wybrane sesje będą także transmitowane online za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Netguru zaprasza na Disruption Forum Fintech

Jakie trendy zdominują sektor płatności w najbliższych latach? Skąd pozyskiwać innowacyjne rozwiązania? Jakich zmian możemy się spodziewać w branży finansowej? To tylko kilka pytań, z którymi zmierzą się goście najbliższej edycji Disruption Forum, serii spotkań dla innowatorów organizowanych od 2017 r. przez Netguru.

Disruption Forum Fintech odbędzie się w całości online. Rejestracja jest darmowa (link poniżej), a wybrane panele będą także transmitowane na kanałach społecznościowych firmy.

Na liście ekspertów zaproszonych przez Netguru znaleźli się m.in. Andrés López Josenge (VP of Design w VISA Europe), Nivin Al Kuzbari (Head of Design w Société Générale), Jakub Czerwiński (VP CEE w Adyen), Paulina Skrzypińska (Chief Innovation Officer w BNP Paribas Polska), oraz Richard Banfield (VP of Design Transformation w InVision).

Zarejestrowani uczestnicy Disruption Forum będą mieli możliwość networkingu, dyskusji oraz zadawania pytań w trakcie poszczególnych sesji i paneli. Wybrane pytania zostaną przedstawione ekspertom występującym na „wirtualnej scenie”. Całość odbędzie się w języku angielskim.

W poprzednich edycjach Disruption Forum brały udział takie marki i organizacje, jak m.in.: Revolut, Deutsche Bank, B Lab Europe, Delivery Hero, UBS, Roche, Mastercard, IKEA czy Sanofi.

Zapraszamy już w najbliższy wtorek (13 kwietnia) od godziny 18:00. Rejestracja i szczegóły na temat wydarzenia dostępne są w tym miejscu.