Jeśli masz 16-26 lat i głowę pełną pomysłów, a w Twojej wyobraźni stale powstają kolejne innowacyjne produkty czy usługi, to nie wahaj się i już dziś zgłoś swój projekt w konkursie Herosi na Starcie!

Kto może się zgłosić?

Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które mają pomysł na własny projekt lub już prowadzą swoją działalność, uczniowie i studenci w wieku od 16 do 26 lat, osoby gotowe wziąć udział we wszystkich etapach konkursu.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 lipca 2021 r.  roku na stronie www.herosi.akademiaeurocash.com.pl

Wyselekcjonowani uczestnicy wezmą udział w programie szkoleniowo-doradczym online, który będzie miał na celu rozwój pomysłów, a także przedsiębiorczych cech, niezbędnych w świecie biznesu. Młodzi ludzie dowiedzą się także, jak napisać dobry biznesplan i jak skutecznie przekonać do swojego pomysłu potencjalnych inwestorów. Najlepsze propozycje, które przejdą kolejne etapy konkursu, zaprezentują się na Demo Day i będą rywalizować o nagrody pieniężne.

Nagrody dla przedsiębiorczych

Pula nagród to 75 000 zł. Zostaną one rozdane osobno w 2 grupach wiekowych, w 5 kategoriach konkursowych, stanowiących również wspomniane już cechy przedsiębiorcy sukcesu tj. odwaga biznesowa, motywacja do rozwoju, innowacyjność, wytrwałość w działaniu oraz odpowiedzialność za innych.

Ponadto Prezes Zarządu Grupy Eurocash, Luis Amaral, może przyznać nagrodę specjalną w wysokości aż 20 000 zł.  Jeżeli dany pomysł na projekt wpisze się w obszary działalności Grupy Eurocash, ma szansę na wdrożenie w ramach firmy i uzyskanie dodatkowego wsparcia finansowego.

Społeczność skupiona wokół uczestników oraz Grupy Eurocash również będzie miała głos. W ostatnim etapie konkursu uruchomione zostanie głosowanie w dodatkowej kategorii Nagroda Publiczności, która wyniesie 5 000 zł.

Dzięki zdalnemu charakterowi programu uczestnicy mogą komfortowo wziąć udział we wszystkich aktywnościach w ramach projektu i skupić się na jak najlepszym dopracowaniu swojego konceptu.