EVENT ODWOŁANY PRZEZ ORGANIZATORA

Tematem spotkania będą wycieki danych i jak się przednimi zabezpieczać. Ekspert od cyberbezpieczeństwa Tal Mozes opowie jakie czyhają zagrożenia w środowisku i jak powinny się bronić przed atakami hakerskimi młode firmy technologiczne, w tym Fintechy.

UWAGA PROMOCJA! Czytelnicy Fintek.pl mogą liczyć na 20 darmowych biletów (kto pierwszy ten lepszy). Wystarczy zarejestrowac się (tutaj) za pomoca kodu: LOOKOUT

Dlaczego bezpieczeństwo cybernetyczne?

Europejski Miesiąc Bezpieczeństwa Cybernetycznego to coroczna kampania Unii Europejskiej, odbywająca się w październiku we wszystkich krajach Europy. Jej celem jest zwiększenie świadomości zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz podkreślenie znaczenia bezpieczeństwa cybernetycznego wśród obywateli i podmiotów gospodarczych.

Powstające startupy fintechowe na całym świecie stają przed tymi samymi wyzwaniami jeśli chodzi o przepisy prawne, kapitał i innowacje finansowe. Chociaż wachlarz usług oferowanych przez fintechowe środowisko jest bardzo szeroki, to jednak istnieje jedna kwestia wspólna: właśnie bezpieczeństwo cybernetyczne.

Fintechowy startup operuje wyjątkowo wrażliwymi danymi, a to oznacza, że musi on maksymalnie wzmocnić infrastrukturę zabezpieczającą przed cyberatakami. Inwestycja w bezpieczeństwo musi być priorytetem – tylko dzięki temu klient będzie miał zaufanie do produktu, a firma ma szansę odnieść sukces.

W ramach Miesiąca Bezpieczeństwa Cybernetycznego o wszystkich tych problemach będziemy rozmawiać z Talem Mozesem. Nasz specjalny gość ma ponad 18-letnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i informatycznego, a także w kwestii kierowania i szkolenia zespołu ds. bezpieczeństwa informatycznego ze szczególnym uwzględnieniem inżynierii wstecznej, analizy złośliwego oprogramowania, testów penetracyjnych, oceny zagrożeń, SDLC, transformacji systemu zabezpieczeń, zarządzania ryzykiem itd. Zanim objął kierownictwo w Advanced Security Centre of Excellence, Tal Mozes był współzałożycielem Hacktics Ltd w 2004 (przejętej przez EY Americas) oraz Seeker Security (przejętej przez Synopsys). Seeker był pionierem w dziedzinie IAST –  nowej generacji interaktywnych testów bezpieczeństwa aplikacji.

Więcej informacji o nadchodzącym „Startup Grind Warsaw #2 Fireside chat with Tal Mozes” znajduję się tutaj.